Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovaj opet sam se zahebal sad sam pak sav u ATPL. Pa jel bar ona može na 260 kn bar dok smo svi happy zbog Amera jer plešu sabmu ili ča,ča,ča.

Zaboravil sam, ne pratim baš špozorno.

lp[emo_novac]

sav u ATPL?? sulejman, sulejman, ti bas imas novaca za bacanje 🙂


Ovaj opet sam se zahebal sad sam pak sav u ATPL. Pa jel bar ona može na 260 kn bar dok smo svi happy zbog Amera jer plešu sabmu ili ča,ča,ča.
Zaboravil sam, ne pratim baš špozorno.
lp[emo_novac]

Kolega, ne bi rekao da ste pogriješili! Da kupnje ima na ovim razinama, ima itekako. Malo se neki od nas ovdje igraju dolje gore… al kad krene drž’te gaće!


Pa jesam Vam lijepo rekao jučer mezite,a opet neki ne slušaju!

Pogledaj što si pisao 28.12.2012.
Oni koji su te slušali bi ti sada trebali uručiti jedan sudski poziv

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

sutra bi DAX mogao početi s jačim hlađenjem, danas je rast zbog fiscal cliffa, a ubrzo bi mogli početi dolaziti slabiji podaci za zadnji kvartal njemačke prošle godine

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Dax danas samo jedan smjer, dole naravno….
A ja put pod noge pa mozda jos veceras skijam…
Svako dobro svima u 2013
sinoc je tako izgledalo ,ali fejk izgleda…CAC ima jasan obrazac..a to znaci dax novi vrh [emo_naivan]
[/quote]ponekad se ide zaobilaznim putem a ponekad precacem ali bilo kako bilo targeti se uvjek ispostuju [emo_ooooo]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Dobio odgovor na upit o idavanju novih certifikata:

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Poštovani,

Zahvaljujem se na upitu i interesu za certifikate.

Danas se dogodio knock-out na jednom TS certifikatu na DAX. Iako je on suspendiran iz trgovanja, investitorima je na raspolaganju drugi TS certifikat s barijerom na 8.250, što mu trenutno daje polugu od okvirno 10,5.

Što se izdavanja novih certifikata tiče, ne postoji pravilo oko vremenskog odmaka niti razina barijera već se odluka o izdanju donosi ovisno o tržišnim kretanjima i interesu investitora.

Ukoliko imate dodatnih pitanja vezano uz ovu temu ili oko naših usluga investicijske prirode, slobodno nas nazovite na 062 37 22 77.

S poštovanjem,

Dalibor Rakuša
Erste & Steiermärkische Bank d.d.
Financial Markets Division
Retail Sales
Zagreb, Ivana Lučića 2
tel.: +385 (0)62 37 2277 (desk)
tel.: +385 (0)62 37 2383 (direkt)
fax: +385 (0)62 37 1938
gsm: +385 (0)99 237 2383
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

kibic, hvala na trudu i info.

Očito neće biti novog biturbo shorta dok DAX ne padne jače.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

napisali su da uvođenje novog SDX1 ovisi o interesu tržišta.
interes je sada najveći !

pa šta vam nije dovoljna poluga=10 na TSDX??????

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ja sam to rekao još davno da bez još barem jednog, poželjno dva MM nema napretka na certifikatima. Erste ne štanca ove certifikate kao na tvorničkoj traci, tako da ne treba očekivati nove certifikate barem dva-tri mjeseca.


pa šta vam nije dovoljna poluga=10 na TSDX??????

razlika je uvijek 55%, kako na gubitku tako i dobitku


pa šta vam nije dovoljna poluga=10 na TSDX??????

ma nije samo poluga u pitanju nego je i ovaj samo 6% do pucanja.

svakako bi mi vise pasao novi.

ali sta je tu je buduci da novog ocito nece biti skoro, morat cu se zaigrat malo s ovim, nema druge 🙂

New Report

Close