Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

TLWL sam mislio, igram zasad samo ove prvobitne s manjom polugom i većim spreadom, da bar ovaj ISM Manufacturing PMI nije ravno u 16:00, ako bude lošiji imalo od očekivanog srušit će se nafta itekako

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ovo jednostavno treba pustit dan dva da se ispretumbaju sve vjesti i toku pauze ,400 bodova u jednom tiru [emo_vrtimise]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kakvo ubijanje shortera! Hm, ima tko kakav graf, jesu popucali certifikati???

jadnici, valjda nemaju dost novčića, pa im treba tjedan dana za skupit.

Erste Group Bank AG – Preostala vrijednost certifikata EGB-S-SDX1

2.1.2013 10:05:21
Sukladno obavijesti zaprimljene od Izdavatelja obavještavamo Vas da će za Turbo certifikat DAX short oznake: EGB-S-SDX1, izdavatelja Erste Group Bank AG preostala vrijednost biti isplaćena dana 09.01.2013 u iznosu 16,69 HRK po certifikatu a agent isplate biti će SKDD.
Sukladno obavijesti zaprimljene od Izdavatelja obavještavamo Vas da će za Turbo certifikat DAX short oznake: EGB-S-SDX1, izdavatelja Erste Group Bank AG preostala vrijednost biti isplaćena dana 09.01.2013 u iznosu 16,69 HRK po certifikatu a agent isplate biti će SKDD.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=43671

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Mida žao mi je što si spušio! al glavu gore, negdje se izgubi negdje dobije.

ima li Erste ikakav obavezan vremenski period za staviti novi SDX1 ili to kako im padne na pamet?

kakva je praksa po tom pitanju?

Ovaj opet sam se zahebal sad sam pak sav u ATPL. Pa jel bar ona može na 260 kn bar dok smo svi happy zbog Amera jer plešu sabmu ili ča,ča,ča.

Zaboravil sam, ne pratim baš špozorno.

lp[emo_novac]

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

kibic, vidiš po long zlatu kakva je praksa…

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

@therion pa i long zlato je riknulo tek nedavno prije nekoliko dana.

mozda palniraju ovih dana izdat novi.

btw ovaj TSDX kolika je njemu granicna vrijednost?

TSDX granična 8250, izvršna 8500.

Mislim da još nije vrijeme za short. Ali svatko ima svoju strategiju.

A zlato je izbačeno 20.12. Ali je od tada bilo 5 radnih dana kad se trgovalo zlatom na ZSE, tako da možda ipak hoće uskoro.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

@therion thanks.

slazem se da u ovom momentu nije vrijeme za short ali uskoro ce biti.

zato i pitam…..

New Report

Close