Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Rekvijem

100%. Futuresi nemaju nikakve veze s našim DAX certifikatima.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Ovak koliko vidim promjena plana. Sada će Vam dignuti maksimalno zeleno ovih dva mjeseca. ALL time high. A onda će se normalno dogovoriti i ništa od fiskalne litice.

Tada počinje potop Biblijskih razmjera na svim burzama, osim normalno ove u Hrvatskoj.

Baš su predvidljivi, zar ne.

To Vam je tak kada neko jako duuuuugo vlada svijetom pa se opusti.

lp[emo_smijeh]

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

popushio 30.000 [emo_vrtimise]

dax futures je u trenutku narastao za 400 bodova gotovo 7800 [emo_beztona]

Sorry Mida. 🙁

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

relief rally je uvijek jak, iracionalan i ne potraje dugo, ali jbg izbacilo vas [emo_vrtimise]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

MIDA> popushio 30.000
Nešto ćeš dobiti natrag?

I sjebalo nas ostale da sad neće tko zna koliko vremena biti novog SDX1 i nećemo moći shortati DAX kako spada, nego samo TSDX. A s TSDX će mi trebati dosta da probam vratiti ono što sam ispušio na SDX1 od nekih 7400 pa do kad nisam puko i izletio na cca 7660.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

ne, ako dobijem tih 16,6 popushio sam 29.860

pretjerali su s naftom žešće, RSI je na 77, vrijeme mi je za short

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


pretjerali su s naftom žešće, RSI je na 77, vrijeme mi je za short

zjb. i nafti fali 2 $ do pucanja




ako USA ostane ovakva bit će "veselo" sutra na shortu DAx-a
http://finance.yahoo.com/indices?e=futures

try this [emo_zloban]
http://www.investing.com/indices/indices-futures
[/quote]

DAX je sad na 7760, jel ti još smiješno? [emo_cool]
[/quote]

21,72 i dobar knock out

free flow information

grozan početak godine. srećom sam izbjegel metak. fala stričeku koji se postavil u petak na 28,6.

New Report

Close