Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ihaaaaaa…zve zatvoreno…[emo_dolar][emo_dolar][emo_dolar][emo_dolar] sad ponovo zbrajaj , hvala ljepo na paznji ,sretna nova..[emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

rade ovi moji. i nafta krenula. možda je naj bolje zatvoriti ovu godinu ali čovjeku vrag ne da mira…

who dares, wins


@ fiscal cliff

Osobno smatram kako je treutno debelo ugradeno u cijenu DAXa pozitivno ocekivanje o FCu stoga bi dogovor oko njega trebao samo stabilizirati DAX, dok bi propast pregovora trebao uzrokovati ponor..No stvarno tko bi to znao da te stvari mogu predvidjeti točno nebi sigurno tu na poslovnom pričao 🙂

nikada nije sto posto ugradjeno. samo jednim postotkom da.
i to po normalnoj razdiobi za manjom ili vecom standardnom devijacijom.
da sada ne idem u detalje.

tako da u slucaju dogovora ide gore.

dozvoljavam da nisam strucnjak za finacije, tu pratim sta pisu inverter i jos neki ali u psihologiju se pomalo razumijem 🙂

Svima sve najbolje u novoj 2013. godini, hrpu dobrih trejdova uz jedan zanimljiv pogled na DAX…

http://1.bp.blogspot.com/-Pv9WA-i0ZaQ/UODCEZhmygI/AAAAAAAAYMw/ZH7BBYLrnd4/s1600/dax.jpg

Meni sve izgleda da će se demokrati i republikanci dogovoriti 5 do 12 jer nitko neće na sebe preuzeti ulogu krivca za novu USA recesiju u 2013. godini, a onda će opet krenuti euforija na burzama u srijedu…iako je moguće i da se inate do kraja, ali mislim da nisu toliko ludi da prepile granu na kojoj sjede

p.s. svima sretna 2013. godina i nek nam svima bude bolja od 2012. [emo_palacg]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Sretna Nova 2013. i nek nam uleti puno dobrih shorteva.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

ovaj put nije poanta da se samo dogvore kao kod debt ceilinga (tad je postojao stvarni rok, sad ne postoji… potpuno je svejedno dogovre li se 31.12 ili 5.1.)
moraju dogovorit nešto konkretno i kvalitetno, ako dogovore polovične privremene mjere tržište nastavlja pad.


ovaj put nije poanta da se samo dogvore kao kod debt ceilinga (tad je postojao stvarni rok, sad ne postoji… potpuno je svejedno dogovre li se 31.12 ili 5.1.)
moraju dogovorit nešto konkretno i kvalitetno, ako dogovore polovične privremene mjere tržište nastavlja pad.

A i debt ceiling je blizu(mozda je vec i probijen)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



ovaj put nije poanta da se samo dogvore kao kod debt ceilinga (tad je postojao stvarni rok, sad ne postoji… potpuno je svejedno dogovre li se 31.12 ili 5.1.)
moraju dogovorit nešto konkretno i kvalitetno, ako dogovore polovične privremene mjere tržište nastavlja pad.

A i debt ceiling je blizu(mozda je vec i probijen)
[/quote]
31.12. je službeno, do kraja veljače zasad realno, ako se ništa ne dogovore onda je do kraja travnja. porezi su najmanji problem u svemu ovom, nejveći je spending cuts i debt ceiling ponovo, tek onda veći porezi (koji zapravo nisu nikakav problem).




ovaj put nije poanta da se samo dogvore kao kod debt ceilinga (tad je postojao stvarni rok, sad ne postoji… potpuno je svejedno dogovre li se 31.12 ili 5.1.)
moraju dogovorit nešto konkretno i kvalitetno, ako dogovore polovične privremene mjere tržište nastavlja pad.

A i debt ceiling je blizu(mozda je vec i probijen)
[/quote]
31.12. je službeno, do kraja veljače zasad realno, ako se ništa ne dogovore onda je do kraja travnja. porezi su najmanji problem u svemu ovom, nejveći je spending cuts i debt ceiling ponovo, tek onda veći porezi (koji zapravo nisu nikakav problem).
[/quote]

Slažem se draga.

Zapravo je najveći problem dugoročni rast duga to gdp u USA, ovo je sve ostalo nebitno.

Implicitno je to borba socijalistička vs. nesocijalistička budućnost ( u USA okvirima).

SRETNA NOVA SVIMA!

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

glavno da ja zadajem naloge, pa do kad je danas burza radila?

Moje misli šumom, a mali mujo drumom.

mrzim kad mi mozak ne radi…………………

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

jesu se ovi dogovorili kada ameri toliko rastu ?

New Report

Close