Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Mida

Specijalno za tebe će njemci raditi u utorak. Inaće nebi.[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Futures DAX 7500, znači DAX bi u utorak, na otvaranju, mogao biti lijepo ispod 7500

Sve je to relativno, ako se u pon. u USA dogovore, svi indexi će otići +2%, DAX vjerojatno preko 7700

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@ fiscal cliff

Osobno smatram kako je treutno debelo ugradeno u cijenu DAXa pozitivno ocekivanje o FCu stoga bi dogovor oko njega trebao samo stabilizirati DAX, dok bi propast pregovora trebao uzrokovati ponor..No stvarno tko bi to znao da te stvari mogu predvidjeti točno nebi sigurno tu na poslovnom pričao 🙂

...

neko se tu nedavno žalio na kavu. možda mu ovo pomogne
http://www.investing.com/analysis/2013-forecast:-use-coffee-to-boost-your-portfolio-149097

who dares, wins


neko se tu nedavno žalio na kavu. možda mu ovo pomogne
http://www.investing.com/analysis/2013-forecast:-use-coffee-to-boost-your-portfolio-149097
upravo to gledao jutros…[emo_novac] a netko se zalio ovdje i na chrisa ..covjek je kralj ,culi smo se nedavno pa mi je poslao jedan dio svojih burek trejdova [emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi][emo_vrtimise]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Futures DAX 7500, znači DAX bi u utorak, na otvaranju, mogao biti lijepo ispod 7500

Sve je to relativno, ako se u pon. u USA dogovore, svi indexi će otići +2%, DAX vjerojatno preko 7700
[/quote]

prema dosadašnjem tijeku događa najprije će dogovoriti privremeni proračun, a kako će to utjecati na DAX je prava zagonetka .



neko se tu nedavno žalio na kavu. možda mu ovo pomogne
http://www.investing.com/analysis/2013-forecast:-use-coffee-to-boost-your-portfolio-149097
upravo to gledao jutros…[emo_novac] a netko se zalio ovdje i na chrisa ..covjek je kralj ,culi smo se nedavno pa mi je poslao jedan dio svojih burek trejdova [emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi][emo_vrtimise]

[/quote]

Bože me sačuvaj ovakvih. Inverter, koliko si u minusu od kada si na burzi?
Mislim da ti još jedino Splićo može konkurirati, evantualno Miami.

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti




Futures DAX 7500, znači DAX bi u utorak, na otvaranju, mogao biti lijepo ispod 7500

Sve je to relativno, ako se u pon. u USA dogovore, svi indexi će otići +2%, DAX vjerojatno preko 7700
[/quote]

prema dosadašnjem tijeku događa najprije će dogovoriti privremeni proračun, a kako će to utjecati na DAX je prava zagonetka .
[/quote]
hoce ali tek 4.1 nakon uspostave novog kongresa pretpostavljam

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate




neko se tu nedavno žalio na kavu. možda mu ovo pomogne
http://www.investing.com/analysis/2013-forecast:-use-coffee-to-boost-your-portfolio-149097
upravo to gledao jutros…[emo_novac] a netko se zalio ovdje i na chrisa ..covjek je kralj ,culi smo se nedavno pa mi je poslao jedan dio svojih burek trejdova [emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi][emo_vrtimise]

[/quote]

Bože me sačuvaj ovakvih. Inverter, koliko si u minusu od kada si na burzi?
Mislim da ti još jedino Splićo može konkurirati, evantualno Miami.
[/quote]moze kolega ,evo ti bureci porosli tjedan i pribroji to prema 10 mj…pa izbroji [emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi][emo_dolar]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Petak uredan, trend je bio prejak pa retest nije bas dohvatio liniju (nedostajalo par punata) ali necemo picajzlirat, bitno da je priroda poslije odradila svoje…

Nesto drugo, kad zanemarimo sumove, spajdersi odradili turbo jednostavno gledano ocima primitivca…

Lijepo Vas pozdravlja balkanski debil_leonidas_primitivac po priznanju….

T1000@ evo cekam jos ovih 4 burek pozicija da otvore jos malo ..pa ti i to sliknem ..mozda bude pusing parsto [emo_dolar] a mozda su u sumi [emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

valute krenule. nafta još ništa!? trebalo bi se i malo naspavati…

who dares, wins

New Report

Close