Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


moguće, iako malo vjerojatno dok u Americi vlada slom..

a kakav slom? SPX je 3% ispod 5-year higha.



potvrđuje se da DAX više ne prati USA burze, one su jučer opet pale, a DAX danas svejedno raste. švabe su u svom filmu i ne bi me čudilo da danas-sutra odu preko 7700

Moguce zatvore gapp pa dole
[/quote]
sto se mene tice mogu dole

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Danas je dan kad treba kupovati DAX certifikat, al ne još. Pričekati kraj dana i komotno meziti jer slijedi sutra pad.

Ja cu kupiti jer si me nagovorio. U slucaju da ne bude zarade, tuzit cu te i prijavit hanfi, jer si dao preporuku.

Moja dugoročna prognoza, koje ne predstavlja savjet za investiranje, i koja ni u kojem smislu nije poziv na kupnju ili prodaju dionica, certifikata ili bilo kakvih drugih financijskih instrumenata, te služi isključivo edukativnoj svrsi i predstavlja samo osobno mišljenje autora glasi:

“danas je dan kada započinje novi bear market u dionicama! barem za ovu godinu.. nakon toga ćemo vidjeti..

Već je započeo na zlatu, i uskoro će započeti na nafti, nakon što oguli ovu budalu, i ovu budalu[/url] i sve slične njima do gole kože..

dolar će koncem 2013. početkom 2014. doseći višegodišnji vrhunac u odnosu na euro.. prije toga će još znatno pasti..

zlato, nafta, i dionice dosegle su svoj stogodišnji vrhunac i započelo je stoljeće deflacije. cash je (dugoročno, u ciklusima od deset godina) kralj

idućih dana, tjedana, mjeseci, i godina postat će jasno da svjetska tržišta ne samo da su manipulirana, nego predstavljaju jedinstveni kompjuterski program do zadnje decimale na bidu i asku.. obveznice tek ulaze u bubble..

odluke o investiranju donosite samostalno i na osobni rizik i odgovornost. rizik je trenutno jako velik.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

nafta će poluditi i gore dole uskoro..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

danas bi opet moglo bit nemirnih snova

kad je zadnji dan amerima da se dogovore?

Ok, USA housing growth + China consumer spending = desteljeće laganog ne ubrzanog rasta dionica i bogatstva.

Burze su u liniji vrhova starih 10 godina, kao onaj trokut na trokut prije mjesec dva na DAXu, ne mislite da će valjda i ovi gore pa dolje kriza pa oporavak svakih 6 godina a mi ćemo na svakoj promjeni zaraživati 100%, ziher.

Iskreno, mislim da je vrijeme da se vrhovi 2001 probiju.

Problem 2020 ili healthcare USA/China debt ili kraj inovacija iz Palo Alta.

Manje volatilnosti?

Svakako ali uništenje ili 2008 opet?

Teško teško.

Da se i ide preko Cliffa – on riješava jaaaakooo puno problema USA na dosta kratki rok, čak i sa njime vjerujem da će samo prva polovica 2013 biti recesivna.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


kad je zadnji dan amerima da se dogovore?

Nema zadnjeg dana, a dogovorit ce se kad vama popucaju certifikati


prati tko bloodbath na hlf? -35 % u par dana, usao spekulativno po 26,50

-hlf 28.30

poučen iskustvom sa zlata (di certifikat pukne van radnog vremena) ja ne bi sad kupoval SWL1

ufff
losi rezultati kod amera
sad ce gore
10:00am USD CB Consumer Confidence 65.1 70.3 73.7
10:00am USD New Home Sales 377K 382K 368K

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close