Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

EDIT: Lupam bez veze i bez da provjerim, jer nikad nisam ni probao.

Zapravo se da malo po malo zaraditi na takvim pomacima. Ali ja imam manji iznos na raspolaganju za ovaj rulet od certifikata, pa ni zarada ne može biti neka s takvim mini pomacima.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Prebaci se na ino brokera..jedino rješenje

"alea iacta est"

I zatvara se NJemčija, Ameri kreću down…hahaha

"alea iacta est"

jel dax ovih dana prestaje u pol šest?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

domach1984@ 7000 je sad jaaako daleko..predaleko gledas ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

5,5 milijardi Euro prometa na DAX-u danas

mislim da je to najveci promet u ovom kvartalu,ovo bi mogla biti tocka preokreta
jedino 21.09 je bio veci promet preko 7 miljardi ali mislim da je tada fed objavio QE ovo ostalo sve oko 2-3 miljarde

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


jel dax ovih dana prestaje u pol šest?

DAX uvijek završava u 17:30.

“On the trading platform Xetra® trading takes place from 9 a.m. till 5.30 p.m. CET. Basically, trading on Xetra International Market also takes place from 9.00 a.m. to 5.30 p.m.”

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

exelleroo, pa zar nije kod ino brokera veća provizija? I tko zna kakvi uvjeti, koje ja nemam.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


James je podebljao shortove, usao na 7635 i primjećujem da je u minusu.

Kako ide James?


Ne slušate Jamesa kad vam objašnjava, kad se koji instrument i zašto trguje… Dax sam otpisao prije mjesec dana i koncentrirao se na Nasdaq, što se indeksa tiče, rezultat je… You tell me… [emo_novac]

prati tko bloodbath na hlf? -35 % u par dana, usao spekulativno po 26,50


prati tko bloodbath na hlf? -35 % u par dana, usao spekulativno po 26,50

to je ona birtina?! ajme majko. a on garant nije u šortu. kolega ništa vam danas nije dugoročno u životu.

who dares, wins

New Report

Close