Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


AleXandre opet ti u tavan?!

Bolje da te šaljem na tavan negu na patos

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

cekao sam da se ostvari ovaj obrazac padajuceg trokuta.. vrlo je precizno odradjeno tu je kanal i moguca trend linija od 1530 …ja sam long cca 1650

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Trenutno bi bilo puno bolje da malo prizemljis te strelice[emo_bijesan] Idi kod (S)linica siguran sam da ce ti on pokazat kako da to zabijes u pod

No pain no Game

Bikovi se uhvatili Nasdaqa, novi low. vAjmo bikovi [emo_novac]


Bikovi se uhvatili Nasdaqa, novi low. vAjmo bikovi [emo_novac]
bit ce hladjenja na svim frontovima…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ja isto ušao, support još na 1646 od kolovoza low, još ako se odbije do kraja dana imali bi jako lijepi čekić na dnevnoj svijeći

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Osnovne pretpostavke za zaradit pare koristeci tehnicku analizu su:

1. Pratiti i uvijek pratiti trend, ali ne kurcine od tjedan dana, vec trend dugorocni.

2. Biti jako netolerantan prema minusu( brzi stop loss) a znati drzati, drzati i drzati kad nesto raste ( opet se vracamo na trend)

3. Strpljen spasen ( dovoljno je godisnje odraditi tri cetiri dobra trejda da bi se imao prinos od 15-20 % godisnje). Dugorocno imati veci prinos je jako tesko, pogotovo ako imate malo veci portfelj.

4. Uciti i samo uciti, ali ne nebitne stvari. Treba znati razlikovati bitno od nebitnog a u TA je to vrlo lagano. Trend i strpljenje su najbitnije stvari.
Ovi nasi ja ih volim zvati “amerikanci” koji tamo trejdaju, vecina njih je proj ebala pare ovdje pa su isli tamo da se vade. Naravno da su dobili i tamo k arinu u pak jer oni misli da su im ovdje krive velike provizije, babe vange, maye, zlocesti ljudi “koji se podvlace pod burzu kao automehanicari i onda sa dizalicom “SPUŠTAJU” ILI “PUMPAJU” burzu i sta ti ja znam koje sve pickematerine.trebalo bi vam biti potpuno svejedno kolika vam je provizija, jer ako mislite da na trejdu necete moci uzeti barem 20 % zasto riskirate i ulazite uopce???

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


ja isto ušao, support još na 1646 od kolovoza low, još ako se odbije do kraja dana imali bi jako lijepi čekić na dnevnoj svijeći
ako ovo ne prodje lovimo 1627 ,,rekvi di je stop l.? jer ja ne dokupljujem do dole [emo_ooooo]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

uhh odbilo se 0,24% od granice pucanja LGD1 na 1640$ [emo_ooooo]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Još 5,7bodova i mogli bi vidjeti kako to izgleda kod pucanja certifikata LGD1

...


Još 5,7bodova i mogli bi vidjeti kako to izgleda kod pucanja certifikata LGD1
taj je nekako brzo izgorio ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Osnovne pretpostavke za zaradit pare koristeci tehnicku analizu su:

1. Pratiti i uvijek pratiti trend, ali ne kurcine od tjedan dana, vec trend dugorocni.

2. Biti jako netolerantan prema minusu( brzi stop loss) a znati drzati, drzati i drzati kad nesto raste ( opet se vracamo na trend)

3. Strpljen spasen ( dovoljno je godisnje odraditi tri cetiri dobra trejda da bi se imao prinos od 15-20 % godisnje). Dugorocno imati veci prinos je jako tesko, pogotovo ako imate malo veci portfelj.

4. Uciti i samo uciti, ali ne nebitne stvari. Treba znati razlikovati bitno od nebitnog a u TA je to vrlo lagano. Trend i strpljenje su najbitnije stvari.
Ovi nasi ja ih volim zvati "amerikanci" koji tamo trejdaju, vecina njih je proj ebala pare ovdje pa su isli tamo da se vade. Naravno da su dobili i tamo k arinu u pak jer oni misli da su im ovdje krive velike provizije, babe vange, maye, zlocesti ljudi "koji se podvlace pod burzu kao automehanicari i onda sa dizalicom "SPUŠTAJU" ILI "PUMPAJU" burzu i sta ti ja znam koje sve pickematerine.trebalo bi vam biti potpuno svejedno kolika vam je provizija, jer ako mislite da na trejdu necete moci uzeti barem 20 % zasto riskirate i ulazite uopce???

vidim na Ledu si dobro prošao, pa si dobre volje .
Neka neka, ima nade dok netko i zarađuje.
Sa svime se slažem osim točke 4 jer neznam o tome ništa

Međutim jedno pitanja ;

Kada DAX krene u korekciju, onu korekciju koja traje jedan dan, ali je ravna, okomita crta za dolje, je li ide po tebi do 6800 ili 7000, ako ti nije teško ?

New Report

Close