Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Opa,

pa danas ide masa podataka iz USA, uključujući i final GDP.

Ajde da vidimo.


rezultati odlicni…sto ce reci ide pad…
ili?!

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Opa,

pa danas ide masa podataka iz USA, uključujući i final GDP.

Ajde da vidimo.


rezultati odlicni…sto ce reci ide pad…
ili?!

[/quote]
BUY! BUY! BUY! [emo_smijeh]

James…
buy short mislis…[emo_novac]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

@James

Nek sam spor ali ne radim sada nista.

Eventualno nafta short.

Preko vikenda uci u DAX short na ovim razinama?

Zvuci pametno ali sa ovim polugama i glupo.

Čekam.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

ode zlato ispod SMA200. što nam sad slijedi?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

zlato postaje zanimljivo [emo_ooooo]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

gdjegod čitam kažu “liquidating before New Year, bullish again after”. trenutno na 1650$ kažu jaka potpora kupovnih naloga još od 8.mjeseca. da vidimo.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Zlato nisam vidio nikako ispod 1622 a i to je “ako”.

Da postaje zanimljivo.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Koliko vidim još su od 10 samo 2 shorta u EU od Erste ostali
oba naša na 7750 i 8250

https://produkte.erstegroup.com/Retail/en/Products/Structured_Products/Turbo_Certificates/Site/All_products/index.phtml?elem750911_sortBy=maturity&elem750911_sortOrder=ASC


imas nasa dva i jos 8 open end certifikata ali su svi iznad 8500 osim nekog rumunjskog koji je na 7689

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

HIHIHIHIH
A ak dax probije ovaj veliki trokut kaj bu onda bilo[emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban]

Napomena

Ovaj grafo ne može biti shvacen kao nekakav orjentir prilikom ulaganja niti se njime treba voditi kod odluke o kupnji ili prodaji. Gore navedene cijene nisu nikakve ciljane cijenje vec subjektivna procijena autora.
Za takve stvari se obratite profesionalcima

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ima tu nekih starih grafova prije 2 god cca, vidim da je razina tu bila cca 6000 bodova
a vidim da onda nisam imao ni tt, jos, vec koristio j trader
Ovaj graf ne smije biti shvacen kao nekakav orjentir prilikom ulaganja niti se njime treba voditi kod odluke o kupnji ili prodaji. Gore navedene cijene nisu nikakve ciljane cijenje vec subjektivna procijena autora.
Za takve stvari se obratite profesionalcima

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

AleXandre opet ti u tavan?!

No pain no Game

New Report

Close