Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

krećemo li mi to u santa claus spuštanje niz dimnjak…

Samo se ti spuštaj, ali mislim da sa Dax-om nažalost još nećeš.

"alea iacta est"


Samo se ti spuštaj, ali mislim da sa Dax-om nažalost još nećeš.
bit ce ispuhivanja ,,euro popusta malo

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

“malo” – to si dobro rekao.
Švabe ozbiljno shvaćaju Weinachtenrallye..

"alea iacta est"


Samo se ti spuštaj, ali mislim da sa Dax-om nažalost još nećeš.

kolega sjeti se šta si govorio oko DAX 7000, a šta sam ja radio.
sad opet govoriš jedno, a ja radim drugo… zašto misliš da si ovaj put u pravu kad si prošli put bio potpuno u krivu, koliko si znanja i iskustva stekao u tih mjesec dana da bi sad bio u pravu?



Samo se ti spuštaj, ali mislim da sa Dax-om nažalost još nećeš.
bit ce ispuhivanja ,,euro popusta malo
[/quote]
inverter, gdje pratis te valute real time?

No pain no Game

jel ima nafta snage ovaj put prek 90? bliži se zadnji tjedan u godini, koji je uvijek dobar za naftu. vidim po analizama da svi čekaju 90 za sell. možda se ovaj put iznenade.

Kolega ja sam i dalje u govnima u short-u, učim tzv. životnu školu, ali kao što ti komentiraš naše piz….je tako apsolutno imam potrebu iskomentirati tvoju.
Ali to je samo moje mišljenje, zar ne?

"alea iacta est"

@ exelleroo

Ne bih ulazio u tvoj odnos sa jamesom i ostalima, no ono sto sam zapazio u tom tvojem postu je kontradiktornost…dakle pričaš kako nema šanse da to ide dolje a istovremeno čučiš u shortu?!? Mislim da je to dobar način za popušit pare, zapravo siguran sam jer je naravno provjereno na vlastitoj kozi, negdje sam procitao , mislim kostolany da je bolje ne raditi nista nego raditi nesto u cega ne vjerujes, i to bi bilo tako jednostavno da nismo tako komplicirani u glavi…

pusa od jos jednog shortera

No pain no Game


krećemo li mi to u santa claus spuštanje niz dimnjak…

može link te stranice ?
hvala

@roger

Tnx…..sad mi je lakše.

"alea iacta est"

divim se svima koji su i dalje u SDX1, ja priznajem da bih vjerojatno sada pio apaurine da sam još unutra [emo_beztona]

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!

New Report

Close