Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i kad se budu dogovorili biti ce sell on the news jer su vec sad odradili solidni rast na spekulacijama,izgleda da moram sutra prijeci na TSDX ovaj biturbo mi postaje preopasan na ovim razinama.

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Ljudi moji kod trejdanja postoji pravilo “let the trend be your friend”, ja sam na 7400 platio članarinu i odustao od izmišljanja tople vode.

evo ga fajrunt za danas sad mogu napokon do apotheke za miran san [emo_smijesak]

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

da možemo trgovati kao oni od 9 do 17.30 imalo bi danas dosta smisla

zaključili na 7665,72

ode zlato. targeti? 165x ili još niže?


nikakva utjeha meni ne bi bila to kaj je neko spušil 10 put više love od mene. još 85 bodova. bolje da trknete do apoteke, dok još radi, ak želite spat ovu noć.

ja više ne noćim u SDX1, kupujem samo TSDX na par dana.
sutra bi ipak trebalo biti jedno manje hlađenje DAX-a, samo džabe to kad vjerojatno neće ispod 7600…

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

hlađenje ili reli i pucanje certifikata ovisi samo sutra o IBC reportu u 10:00.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Ljudi moji kod trejdanja postoji pravilo "let the trend be your friend", ja sam na 7400 platio članarinu i odustao od izmišljanja tople vode.


[emo_palacg] ja na 7422 i sad ga mogu čekati i do 8000. bolje poznam naftu i šta mi treba da se tu guram.

who dares, wins

Apropo teorija zavjere, čak i da postoji neka kontrola DAX-a, sumnjam da ERSTE ima ikakvu ulogu na USA tržištu, a DAX voli pratiti USA.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Apropo teorija zavjere, čak i da postoji neka kontrola DAX-a, sumnjam da ERSTE ima ikakvu ulogu na USA tržištu, a DAX voli pratiti USA.

zadnjih 15 dana uopće ga nije pratio, tj. kad je USA rasla, rastao je i DAX, a kad je USA padala, DAX je stajao na mjestu, i to ne jednom! pogledaj graf DAX-a pa ćeš vodjeti da je graf zadnjih 15 dana skoro ravno ( u iskošenoj liniji) išao prema gore

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!



Apropo teorija zavjere, čak i da postoji neka kontrola DAX-a, sumnjam da ERSTE ima ikakvu ulogu na USA tržištu, a DAX voli pratiti USA.

zadnjih 15 dana uopće ga nije pratio, tj. kad je USA rasla, rastao je i DAX, a kad je USA padala, DAX je stajao na mjestu, i to ne jednom! pogledaj graf DAX-a pa ćeš vodjeti da je graf zadnjih 15 dana skoro ravno ( u iskošenoj liniji) išao prema gore
[/quote]

Ok, sto zelim reci je, da je SP padao pravo(barem 1%) bi li DAX slijedio?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Zlato nije zanimljivo tržište do daljnjeg (vjerovatno puno duže nego ja očekujem, a to je puno puno duže nego vi očekujete, možda i nekoliko kvartala). Zadnjih dva tjedna je dolar indeks pao 2%, zlato je također palo 2%. Nema korelacije, nema trenda, nema fundamentalnih drivera. Može bit dobar trejd s vremena na vrijeme.

sve up, zlato u pakao. nadam se da ste poslušali.
imamo situaciju da sve papirnate valute istovremno jačaju (osim JPY) što znači da se vraća povjerenje u financijski sustav zahvaljujući manjim deficitima u USA, miru u Eurozoni i paljenju motora u Aziji.
a di su moji katastrofičari s polugama u yugićima… [emo_zloban]

New Report

Close