Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da, kad pukne, to je to. Za 9 mjeseci si tata. 😀 Ovaaaj, htio sam reci da se ne bi trebalo gledati dalje kamo ide DAX.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


verdi

znaš ili ne znaš jasne odgovore na jasna pitanja ?
Cinizam voliš ? Pa da te usrećim, da pušim u shortu !

stardus
a ja mislio da je verdi cinik ?


kolega cinizam je zdrav. ja se ni malo ne veselim vašem gubitku jer to nije moj dobitak jedino mi već lagano smeta ova vaša kuknjava nad prolivenim mlijekom. u ovom poslu se dnevno gubi i dobija, a pravi muškarci ne plaču nad tim. slobodno se može javiti onaj koji nikad nije izgubio pa da vidim i to čudo.

who dares, wins

a sad dole..i ameri i dax….
dosta je uza ovaj put

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

caccone, bit ces idol nacije ako si pogodio vrh[emo_namigusa]

No pain no Game


caccone, bit ces idol nacije ako si pogodio vrh[emo_namigusa]

slazem se ako si pogodio dobivas gajbu piva [emo_smijeh]

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


a sad dole..i ameri i dax….
dosta je uza ovaj put
njente

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

samo oprezno ovaj € divlja okolo. otpor na 1.32850 valjda neće danas to dotakniti. i sutra je dan

who dares, wins

Hebes pogadjanje vrhova… Sad bi bilo vrijeme da odu dole… I tocka… Dal je kraj rasta… Vjerojatno ne… Al di stoji onaj sa 8xxx je ok za izac…. Zivjeli

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

A kako bi tek dax onda zavario sutra…. Pffff
Al to za emisiju zelje i pozdravi….
😉

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Drz’te gace!

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

nikakva utjeha meni ne bi bila to kaj je neko spušil 10 put više love od mene. još 85 bodova. bolje da trknete do apoteke, dok još radi, ak želite spat ovu noć.

Ovi ne posustaju…7660 probijeno od šale!![emo_vrtimise]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close