Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

joj mida, stvarno ne znam što bih više rekao na tvoje pisanje
https://hr.products.erstegroup.com/Retail/hr/Products/StructuredProducts/TurboCertificates/Site/All_products/index.phtml?elem738266_underlying=DE0008469008&elem738266_long_short=ALL&elem738266_1_min=6000&elem738266_1_max=8500&elem738266_2_min=2013-09-01&elem738266_2_max=2013-10-31&elem738266_3_min=4&elem738266_3_max=19&elem738266_currency=ALL&elem738266_var_class=&resetBatchIndex=1

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Pocinje paranoja. A vidim da su do jucer shorteri poceli pisati o rastu. Dakle, gotovo zagarantirano smo na ili pri vrhu. Jer tako sigurno razmisljaju i direkt na Frankfurtskoj burzi. BTW, kao sto sam jucer najavio, ja sam na 7650 danas pojacao short. Nije bas sam vrh, ali gadjanje vrha je sreca. Pa cemo vidjeti da li sam bio u pravu s grafom s ocjenom 20%.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

ovo su certifikati koji su nokautirani do danas pa ako se nekom da da prouči postupak

https://produkte.erstegroup.com/Retail/en/Look_for/Knocked_out_products/index.phtml

Vidim teorije su i dalje aktualne, ne bih to komentirao vise, sto sam imao sam rekao…

Medjutoa osvrnuo bi se na tvrdnje koje se provlace cijelo vrijeme ovog rastuceg trenda kako je to neko tehnicki nedokucivo cudo!
Iz moje perspektive ovo je bio jedan sasvim tehnicki pristojan trend bez ikakovih nedokucivih egzibicija….
Evo na primjeru cac-a i geometrijski izgleda bas lijepo i pristojno…

Lijepo Vas pozdravlja balkanski debil_leonidas primitivac_po priznanju….


Vidim teorije su i dalje aktualne, ne bih to komentirao vise, sto sam imao sam rekao…

Medjutoa osvrnuo bi se na tvrdnje koje se provlace cijelo vrijeme ovog rastuceg trenda kako je to neko tehnicki nedokucivo cudo!
Iz moje perspektive ovo je bio jedan sasvim tehnicki pristojan trend bez ikakovih nedokucivih egzibicija….
Evo na primjeru cac-a i geometrijski izgleda bas lijepo i pristojno…

Lijepo Vas pozdravlja balkanski debil_leonidas primitivac_po priznanju….

naravno cac target 3700 [emo_palacg]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pokušava dobiti Erste, ali kažu da nema slobodnih agenata, te je netko možda već saznao ;

što se dešava, ako večeras, izvan mogućnosti našeg trgovanja, certifikat dotakne ili pređe 7750 i sutra se vrati opet ispod, je li puca ili ne ?

Ovaj koji ima 8.301 komad SDX1 na prodaji na 55,66 kn ima čelična muda. [emo_zacudjen]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

ako je ovaj sa 8301 komada jos unutra onda ostajem i ja sa svojom sicom 🙂

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


ako je ovaj sa 8301 komada jos unutra onda ostajem i ja sa svojom sicom 🙂

pITAM SE TKO JE TAJ “SRETNIK”, A MOŽDA JE KOLEGICA IVANA, ONA VOLI IGRATI ZA JAKO VELIKE ULOGE…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Prema onom popisu nokautiranih cert., rumunjski short dax je imao payback od 11.08 RON nakon nokauta, a trzisna po mom cca izracunu je bila oko 11.18 RON (rum. Novi Lev).

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Zapravo sve pise. Bid 11.4, ask 12.4, na dan pucanja. A pay back 11.08

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

pretpostavljam da to ide ovako ;

granična cijena 7750, izvršna DO 8000

znači na 7750 certifikat puca na način da prestaje važiti tog trgovinskoga dana
izvršna cijena za isplatu bi bila najviša cijena toga dana do 8000 bodova jer je to ravno nula Kuna.
Pa tako imamo da je npr. 7900 iznosi 7,50 Kuna ili 7800 iznosi 15 Kuna.

New Report

Close