Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link …[/url]
evo još dobrih vijesti za dax,mislim da je krenulo vrijeme medvjeda nešto se jako muci sa 7600

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Unatoč svemu, DAX i dalje sigurno raste [emo_plazi]

http://www.seebiz.eu/bundesbank-najavljuje-ostar-njemacki-pad-u-cetvrtom-kvartalu/ar-52451/

rolover za naftu bio 16. od danas se trguje za feb.13.

who dares, wins

Express Zertifikate waren jetzt ein neues Beispiel. Wir warnen: Die Rendite solcher Konstruktionen ist zu gering.

Die Anlage in diese Zertifikate empfehlen wir nicht. Zurück zur Basis, so lautet unser Motto.

who dares, wins


Unatoč svemu, DAX i dalje sigurno raste [emo_plazi]

http://www.seebiz.eu/bundesbank-najavljuje-ostar-njemacki-pad-u-cetvrtom-kvartalu/ar-52451/

Snizit će prognozu i ostajemo prijatelji ko što smo i bili.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.



od kada su certifikati uvedeni pričam o tome rekvijem, ali na kraju kao osmanjen odustao sam na taj čudan obračun upozoravati.
samo unutar 5 minuta, certifikati imaju velika ( postotna) odstupanja vrijednosti po istom bodovnom pragu DAX-a ili nafte, a što sam pratio

kako od vas, tako i od brokera pa i od Erste ostao sam uskraćen za odgovor zašto ?

svi govore o nekom prospektu iz Austrije i sl. , ali jasno računa na hrvatskom ili u brojkama nema !


Mislim da ti je stvar u tome što je certifikat na nafti vezan na future koji ima datum dospijeća… I onda kad se približi taj datum certifikat se veže na future od idućeg mjeseca kojem je bila cijena viša za cca 1/2$… Odatle viša cijena nafte a certifikat na istoj razini…
[/quote]

ne. zato se i pomiču i strike i barrier kada se prebaci na nov mjesec da se kompenzira taj utjecaj. tako je i na EuroBund. pomicanje izvršne i granične i služi tomu. ali ovi su uzeli 10% vrijednosti certifikata!!!!!! ja sam kupio na 45 i kupio sam na 87,20 i sad je 87,20 bilo pa je certifikat čak ispod 40!!!

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ulogu igraju tecaj i premija, koja se smanjuje kako se blizi rujan 2013. kad je dospijece.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

dax kanal , dok ne pukne srednja linija kanala ,tu nema padanja,,gornja martinela je cca 8000 pt

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nije ni otvorio a već je gap 7649,2

who dares, wins

kad smo kod vukova…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

@Caccone

Isto i ja vidim, samo bez tih paralela.

Udaraju svi indexi redom na weeklyu i dailyu u gornji bollinger istovremeno, i SPX nema kuda preko 1460 ili tako otp. kao niti DAX preko 7660 i većina indexa ima taj plafon već tu, dok je down potencijal dobar. Retroaktivno ovo je radilo kao dobar švicarski sat.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

treba imat puno zivaca za raditi na certifikatima…
i da…Delux vam dobro kaze…stop loss majka svih majka
nemozes gledat svaki dan…npr…ja sam uletio prije 3-4 radna dana sa jos koliko sam imao…
i sad cekam…i prodajem kada pada barem 7 radnih dana
i to je to…
Lp i ugodan dan svima..

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close