Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svi psi su zakon
Ja sam imao rottweilera, uginuo mi je prošle godine u 10. toj godini, osteosarcoma
Sada imam ovog malog svrcu, čokoladnog labradora.
evo slike

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Sad sam skužio zašto DAX raste i raste. 21.12. je smak svijeta, pa rekoše fondovi i ini investitori ajmo kupovati kao da nema sutra…. jer nema. [emo_smijeh]

Njihov link…

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

@Delux – super psi, nema boljih i otvorenijih prijatelja. Super su ti psi.


@Therion
– ništa se ne događa tako brzo na tako velikom prostoru našeg frame of refference, ako izjednačiš vrijeme i prostor što moraš. Jendostavno ne, za Nibiru mi je uopće glupo pričati, efekti bliskog planeta bi se osjetili i izmjerili već davno.

Osim toga Maye su pričale o dolasku novog doba, tom Baktunu a ne o općem kraju nego promjeni, kao i prestanku doba Ribe(kršćanstva) po nekim drugim kalendarima.

Da, sve se raspada samo zbog prolaska vremena i prostora i entropije općenito, ali ne u sekundi i ne tako lako.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

domach2012 😉

nova konstalacije je prisutna već neko vrijeme.
raspada se samo organsko,ostalo evoluira 😉

(psi dosita jesu fenomenalna bića, kad ulovim vremena pošaljem svoje ovčare i to German, fakat bez da je ovo zezalica)

free flow information

domach1984, ne misliš valjda da sam bio ozbiljan? [emo_smijesak]

Maye jesu pričale o novom dobu, ali mi ne znamo kamo će DAX u ponedjeljak, a kamoli su Maye znale što će biti za 5125 godina. [emo_smijeh]

Dakle, sve po starom i kuburenje (i na burzama i u ostatku svijeta).

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Evo i mog psa, ako prođe.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Evo, malo sam si našao vremena za DAX pa sam naišao na ovo:

Right-Angled and Descending Broadening Formation

Graf je u prilogu.

Moje viđenje je:

1. Iako je gornja linija lagano ukošena, nije toliko da bi, IMHO, bio Descending Broadening Wedge. A ako je i bio, svakako je prošišao target, koji je 7478,29, tj. početak formacije. DBW
2. Imamo lažan proboj 16.11.
3. Ova formacija je najnepouzdanija od svih koje je Bulkowski istraživao.
4. Njegov “measure rule” kaže – target je visina patterna (398 bodova, što daje DAX od 7798 bodova), ali isto tako kaže – target se dosegne u 63% up-breakout slučajeva (na uzorku od preko 100 takvih patterna), te je zato najvjerojatniji target 63% od toga, tj. 251 bod, što daje DAX od 7651 boda.
5. Zato se ipak nadam da SDX1 neće ići u knock-out, ali bi DAX mogao još par desetaka bodova gore prije nego se smiri ili krene natrag.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


Za ekipu koja planira preko vikenda ostati u certifikatima. U nedjelju su japanski izbori, očekuje se pobjeda Demokratske stranke čiji vođa Shinzo Abe najavljuje novu rundu pumpanja novca, nešto kao Bradonja Ben.

Tek toliko, za razmisliti [emo_namigusa] da ne bude opet sve i svatko kriv.

Ugodan vikend svima

i da….otvaranje daxa 7638 u plafon

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ma neće u plafon, samo malo.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Kad sad pročitam, zvuči kao da se sprdam, ali definitivno mislim da može gap na otvaranju, ali ne i neki veliki rast, kao što sam i napisao u svom prethodnom postu. Živi bili pa vidjeli.

Dapače, na 7650 bih mogao na smanjivanje prosjeka na shortu.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

eno gapa samo takvog

who dares, wins


Delux je dobro zamislio onaj Wolfewave na DAX-u i u teoriji on je vrlo lako ostvariv.
Iako, nije da uvijek vrh 5 mora napraviti overthrow.
Dapače, već SAD imamo na DAX-u Wolfewave – u prilogu – a target je na silaznoj crti koji se – opet – cca poklapa s onim megafonom na grafu koji je stavio exelleroo prije – oko 6.800-6.850 – zavisi kad bi došao do toga.

He he…vidim da nisam jedini s ovakvim pogledom (od petka) na DAX [emo_smijeh]
http://chartramblings.blogspot.com/
http://3.bp.blogspot.com/-EROd4WGEVDg/UM5vYbFIP7I/AAAAAAAAWXU/kXGYtczjRDE/s1600/Germany+30+(DFB).png
Vidjet ćemo…

New Report

Close