Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PS. pratiti SPX na 1422-1425 – ako probije onda ovo je inverted H&S i nezgodno je.

Ja sam sebi zapisao razinu od 1420-1421. Ako nasjedne na tu liniju (neckline) postoji prilična vjerojatnost da će ići do cca 1510.

P.S. Ovo nisu savjeti za kupnju.

vanjanja

dopunio sam tvoj graf

Stvarno ne znam zasto ovde jos uvik ima onih koji trguju pod ovim uvjetima.Pa nije ovo vrime kad se islo u trst da bi kupia rebe.Jeli ovde tko izracunao razliku u novcu pri kupovini i prodaji npr certifikata za 100 000 kuna uz ovaj spread od 1 kune.Kad izracunate vise Vam u zivotu nece pasti na pamet da se ovde upustite u trgovanje.

bit će bolje................

Naravno usporedujuci s cijenama vani.

bit će bolje................

Meni je danas bio jako uspješan dan u trejdanju na Biturbo shortu.
Ulaz i izlaz, lijepa zarada. [emo_namigusa]

prognozer

je li nisi 200, a lako i 300 bodova prerano izašao ?


Stvarno ne znam zasto ovde jos uvik ima onih koji trguju pod ovim uvjetima.Pa nije ovo vrime kad se islo u trst da bi kupia rebe.Jeli ovde tko izracunao razliku u novcu pri kupovini i prodaji npr certifikata za 100 000 kuna uz ovaj spread od 1 kune.Kad izracunate vise Vam u zivotu nece pasti na pamet da se ovde upustite u trgovanje.

[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

who dares, wins


PS. pratiti SPX na 1422-1425 – ako probije onda ovo je inverted H&S i nezgodno je.

Ja sam sebi zapisao razinu od 1420-1421. Ako nasjedne na tu liniju (neckline) postoji prilična vjerojatnost da će ići do cca 1510.

P.S. Ovo nisu savjeti za kupnju.
[/quote]

Samo da se nadovežem grafom na Vaš post….
P.S. Ovo nisu savjeti za kupnju ni prodaju.
LP

"Istina je neotkrivena laž"

…ne kužim, ne mogu dodati privitak uz poruku[emo_naivan]

"Istina je neotkrivena laž"

kuda li ide zlato ?

Mida@ LONG ,kako se stvari polako slazu imat cemo jedan dobar long impuls..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

trebalo bi, ali ovaj graf zlata je jako čudan, a i oscilotori su pravocrtni gotovo extremni, pa je možda bolje pouzdati se u intuiciju ?

New Report

Close