Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo nema nikakvog smisla, trgovati s certifikatima na OVAKAV način je obična prevara ulagača….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Kolega gnjevni, mislim da bi trebali pravno zaštititi svoje korisničko ime, jer ako se ovako nastavi, uskoro će se pojaviti gnjevni 2,3,4 itd…….[emo_zloban]


Bome, lijepo se moglo zaraditi u zadnjih 5 minuta što je funkcioniralo trgovanje na SDX1.
Netko je udario po bidu 2000 komada po 33,5.
Tko je to uzeo, mogao je već za pola minute prodat po bidu Ersteu po 34,2…..[emo_plazi]

Tko će ga znati…Ako DAX nastavi rasti u ponedjeljak kao do sada, možda će ih otkupiti nazad po 29,xx kuna jer Nijemci jednostavno ne staju s pumpanjem…A sad jesve bliže i granica na 7750 gdje sve ide k vragu

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

a sada dole jer dax nema veze sa Amerima
ili ima?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

opće me ne bi čudilo da je zse riknul jer su poblesavili erste automati i zagušili cijeli sustav.

Nastavak u 15:30.

Oćemo oklade hoće li se Erste pojavit na bidu-asku zadnjih pola sata ili mu je dosta za danas ?

decki …ja sam se pozdravio sa certif nakon par uspjesnih trejdova, onaj dan kad je prvi put nestao M M ,nakon sto se pojavio prodao sam sa nulom i rekao dovidjenja taj instrument , tada jos nije ni bilo ovih biturbo..imate po bjelom svijetu milione brokera ,ne treba se ogranicavati…previse pravila ide u korist erstea + radno vrijeme ,,,katastrofa…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

slučajno ili ne ali pad zse se dogodio nakon skoka dax-a od 40 poena u sekundi

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

gotovo sam siguran da fondovi Amera i Britanaca nadziru Dax, Nijemci najmanje, a samim time i kapital u Erste banci koji osigurava trgovanje certifikatima.

Moje mišljenje je da će Dax u ponedjeljak biti 7400 ili manje, dosta je opao volumen trgovanja.

Meni su pola sata ranije na Agram brokerima počeli problemi baš na certifikatima. Nisam mogao otkazati nalog, a recimo na dionicama je sve funkioniralo.

Nemoj misliti na m2!

OK,

svi ste ljuti na ove na one, na zavjere, na kretanje Sunca kroz Mliječnu stazu i ne što sve ne.

Ne kažem da to sve nema utjecajai da nije mozda uračunato ali to smo svi znali i svi radimo sa svojim novcima.

To što smo( ja prvi) pogriješio i izašao iz longa prerano i usao u short prerano – moj problem.

Netko tko nije ne misli ovako, dakle da smo na strani zarade smijali bi se.

Ej to je rizik. Zato ga volimo.

PS. pratiti SPX na 1422-1425 – ako probije onda ovo je inverted H&S i nezgodno je.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Evo i graf za DAX. Mjesečni i tjedni su dosta slični,po mjesečnom DAX se vraća na cca 7400, dok na tjednom ide nešto niže. U svakom slučaju, to je IMO zona odbijanja, 7350-7400. Predviđam da se DAX prvo mora vratiti na 7400, a tek onda napadati visine od 7750, tako da ne bih preporučio prodaju shorteva na ovim razinama.

http://postimage.org/image/65pdejjff/

New Report

Close