Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

frka

jesi siguran u priču oko shorteva u Njemačkoj, gdje se to može vidjeti ?

@Inverter

pa da ti ovo si ok hendlao.

Gold raste kako rastu usa burze na otvaranju i to redovito zadnjih dana oko +0,3% + razlika iz negativnog područja dakle bar 0,5%.

Sto se dax-a tice ja necu nista prije 7600 a mislim da ce doci do te granice. USA indexi se vrte u uskom rasponu i sad je totalno glupo po meni ulaziti ili što god raditi – moze se dogoditi nepovratna explozija na koju god stranu.

Mislim da je greška ovdje( i ja je radim) da ganjamo svaki pokret i mislimo da cemo svaki peak i bottom pogoditi i stalno biti “u smjeru” a to je tupavo i vrlo nerealno i dosta košta.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Evo svima da se opustite, najbolja božična po meni, ikada.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Evo i necu više;

Richard Burns(The Simpsons) objašnjava fiscal cliff.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

ajmo up

6:00am EUR

German Industrial Production m/m
Actual Forecast Previous
-2.6% -0.4% -1.3%

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


vanjanja@ strucnjaku ja tvog grafa, obrazaca, i patterna ne vidjeh ,,vidim teoretski ti dobro ide..znalac nema sto i onda na kraju popljuje TA …
[emo_beztona][emo_naivan][emo_zacudjen][emo_plazi][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh] glavno je da se mi ovdje dobro zabavljamo…
p.s. mida ,,ne salji mi vise pm. na ignore si od danas kao i jos nekolicina.objasnjenje nisam duzan nikome…

Gle,inverter, ja nisam ovaj topik shvatio kao mjesto gdje ćemo se prepucavati čiji je veći,nego sam ga shvatio kao mjesto gdje ćemo udruženo razmatrati TA i FA, te na temelju toga donositi investicijske odluke. Sukladno tome ne smeta me ako netko stavi bolji graf,patern,što li već, jer će mi to pomoći da nešto zaradim ili manje izgubim. Isto tako, ne komentiram tuđe grafove s namjerom da se prepucavam ili da budem pametniji, no ako većina ovaj topik shvaća kao mjesto za prepucavanje tko je stavio bolji graf ili donio bolju odluku,onda ja ovdje nemam što raditi.

P.S. Opet nemam vremena za graf, pritisla me fiskalizacija 🙂

pozz


Mislim da je greška ovdje( i ja je radim) da ganjamo svaki pokret i mislimo da cemo svaki peak i bottom pogoditi i stalno biti "u smjeru" a to je tupavo i vrlo nerealno i dosta košta.

Pravo u sridu. 🙂

Treba strpljivo čekati i upadati na jasne preokrete,ako je ikako moguće.

vanjanja@ dok ne stavis svoj graf sa obrazcima i targetima ,kod mene nemas nikakvog boniteta..teoriju svi znamo…meni se obrazac ostvario za dax i donesao profit..ipak automati postuju obrazce [emo_namigusa]
mida@ trend linija za koju si pitao…evo nas upravo na njoj

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ma,ja sam oduševljen što si pogodio trend i zaradio,jedino što obrazac bullish flaga ne postoji,dakle bila je veća-manja i pogodak i to je sve.

Nego, čini mi se da shorteri imaju puno veći problem trenutno. Ovo mi smrdi na obrnuti HS na SPXu. Target 1500-1510 bodova

http://postimage.org/image/mtxd71zid/

P.S. Glede mog “teoretiziranja” vratite se unazad pa pogledajte patern wedgea na zlatu i napisani target, pa još dalje u prošlost pogledajte kad sam napisao da DAX ide u odbijanac na 7430 bodova…

izgleda da se DAX danas vraća ispod 7500 [emo_cool]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Ne se veseliti prerano. Svasta je jos moguce.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Na američke podatke luduju, na vlastite vrlo loše-ignore…pa stvarno tko je tu lud

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close