Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u zadnjih 6 mjeseci

DAX + 22%
SPX + 9%
FST + 6%
Crobex + 8%

vanjanja@ strucnjaku ja tvog grafa, obrazaca, i patterna ne vidjeh ,,vidim teoretski ti dobro ide..znalac nema sto i onda na kraju popljuje TA …
[emo_beztona][emo_naivan][emo_zacudjen][emo_plazi][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh] glavno je da se mi ovdje dobro zabavljamo…
p.s. mida ,,ne salji mi vise pm. na ignore si od danas kao i jos nekolicina.objasnjenje nisam duzan nikome…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

čitat ovaj topik je ko da gledaš big brother na pink-tv, svađaju se sami sa sobom, sa grafovima… urnebes. [emo_smijeh]

Kolege, smirite strasti. Svi smo sve tanjih živaca, ali ovakav diskurs nikamo ne vodi. Neka svi pišemo, što više informacija i analiza to bolje[emo_novac].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


… sam najbliže midinoj teoriji zavjere,da je netko junački preveslao trejdere i uzeo im novce.

Ja u te toerije zavjere u načelu ne vjerujem, ali moram priznati da mi ovo s DAX-om pobuđuje sve jaču sumnju jer podaci iz svijeta, a još više iz same EU ne daju realnu podlogu za ovakav rast DAX-a koji je pravocrtno narastao sa 6950 na 7550, bez oscilacija ili padova!
Uopće nije bilo normalnih i uobičajenih padova na kojima se moglo zaraditi na oscilacijama cijene, samo bjesomučno pumpanje kako u predtrgovanju, tako i u samom trgovanju pri čemu se negativne vijesti kao npr. jaki pad maloprodaje u Njemačkoj (puno veći od prognoza) uopće nisu odrazile na index nego je on još taj dan i porastao?! Isto i jučer izađu negativne vijesti za DB, a DAX skoči 1%?!?
USA ima relativno normalne reakcije na dobre i loše vijesti, ali na DAX-u imam dojam da se planirano ne dozvoljava da loše vijesti odrade svoju korektivnu ulogu, kao da su unaprijed zadani parametri rasta DAX-a koje onda softver iz dana u dan automatski odrađuje kako je naloženo….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

a vidi danasnjeg vrha ,koja je ono brojka ?????[emo_plazi][emo_novac][emo_novac][emo_novac]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://us.rd.yahoo.com/finance/external/cbsm/SIG=11iiumket/*http://www.marketwatch.com/News/Story/Story.aspx?guid=D93D4A02-3F7E-11E2-903F-002128040CF6&siteid=yhoof2%5Bemo_zacudjen%5D

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Bundesbank je smanjila prognoze rasta za 2013. sa 0,7 na 0,3 %….e pa ako sad DAX ne okine bar 100 bodova….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Usput nešto pratim francuze..njihova glupost graniči sa daxom..kod njih rezultati i očekivanja izrazito loši a također rastu ko da ne vide što sljedi u budućnosti…prestrašno[emo_palacd]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Neznam kakve veze imaju US job reports sa daxom i EU al ako i to prođe relativno ok, najebali smo svi koji smo u shortu, a ima nas kolko vidim velika večina.

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Usput nešto pratim francuze..njihova glupost graniči sa daxom..kod njih rezultati i očekivanja izrazito loši a također rastu ko da ne vide što sljedi u budućnosti…prestrašno[emo_palacd]

SVE ĆE TO DOĆI NA NAPLATU! MISLIM DA FRANCUSKA ĆE POSTATI KAO ITALIJA, JAKO JAKO SKORO.


a vidi danasnjeg vrha ,koja je ono brojka ?????[emo_plazi][emo_novac][emo_novac][emo_novac]

DALJNA PROGNOZA KOLEGA??????
PAD NA 7400?

New Report

Close