Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo danas je obračun kod o.k.corrala, s tim da je ovdje doc holliday poginul na 33,30

Zahvaljujem prodavaču na 33,33…
Zasad. [emo_smijeh]


Zahvaljujem prodavaču na 33,33…
Zasad. [emo_smijeh]
[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Inače…htio sam to već primijetiti onaj dan kad sam pisao da sam se maknuo u stranu (dok je SDX bio na 53,x), ali s obzirom da je sad tek točno 2 mjeseca od uvođenja certifikata, čini mi se da se već može uočiti jedan pattern:

Prvo je bio primijećen kod nafte (onih prvih certifikata), zatim kod DAX-a light a sad i kod turbo-daxa.

Da li je univerzalno primjenjivo, vidjet ćemo, ali je simptomatično.
Kad im se cijena križa (kad se cijene long i short izjednače) i odu u suprotnom smjeru, obično su “zamijenili mjesta”, tj. onaj drugi je pao do razine na kojoj je onaj prije bio i obratno.

A činjenica jest da se i s turbo-daxovima dogodilo isto oko one kote od 53.
Ako sudimo po analogiji, a ldx1 je bio došao na malo iznad 30, i ovaj još teoretski ima 10ak% do okreta trenda (ako računamo na 33,30 kao najnižu cijenu zasad).

Vidjet ćemo…

shefsale@ upravo to[emo_palacg] na krizanju cjene ulaz

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ovo danas je najviša razina DAX-a u ovoj godini, a od 6950 do 7550 tj. 600 bodova narastao je skoro pravocrtno.! Rekao bi čovjek da je u svijetu teku med i mlijeko, a ne najgora ekonomska kriza koja traje već 4 godine [emo_beztona]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

E moji dečki, samo vi nastavite kontra trenda, 2008 će vam ostati u lijepom sjećanju.

Evo grafa koji sam jučer izradio.
pozdrav svima

Ovaj graf nije mjerilo po kojem se treba voditi te ne predtavlja nikakvu ciljanu cijenu,te nije nagovor na trgovanje već samo subjektivno mišljenje autora.

Za grafove kojima ćete se voditi, obratite se ovlaštenim financijskim savjetnicima ili profesionalcima.
LP

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

znači sve ovisi o proračunu Amerike, hoće li ga donijeti do kraja godine ili ne ?
http://www.poslovni.hr/forum/tema/certifikati-i-basketi-2850?page=111#post_1362381

haaa kad se sjetim da sam kupio LDX1 2000kom po 31,40 onaj zadnji dan pada i prodao ga po 34,50 [emo_smijeh]
ništa, ništa sad je 72kn :)) samo 80.000 nerealizirane dobiti [emo_plazi]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

delux

ovo je graf dax-a, koji to graf si stavio ?

Mida

evo izvoli

http://www.forexpros.com/indices/germany-30-advanced-chart

Ovdje ti je link, mislim da sam gledao 60 minutni

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

E sad su ga švabi brutalno pretjerali…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close