Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

inverter, exllerao

u čemu je problem ?
naravno da sam na točnoj strani, ali činjenice su činjenice, a u Americi i službene

@all

kriva je ona strana na kojoj je večina, nekako mi se cini da to i jesu shortevi.

Bar se pozicije lako provjere. Dakle teoretski je moguče.

Praktično, ne vjerujem u zavjere.

BTW. po eur/usd mislim da ovo nema još dalekog potencijala za rast.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Pitanje za EUROBUND.
Vidim da Erste još uvijek indeksira ugovore za prosinac koji su danas 142,76, a ugovori za ožujak su 144,50. I što sad recimo ja shortam i oni sutra prebace na ugovore za ožujak i fino 17% sam odmah u minusu. Tu uopće nema informacija kako to oni vode i kako podešavaju i kada prelaze na nove ugovore. A s ovakvom polugom sigurno se isplati igrati long/short na Bundu jer je fina volatilnost. ERSTE ERSTE!!!

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



@all

kriva je ona strana na kojoj je večina, nekako mi se cini da to i jesu shortevi.

Bar se pozicije lako provjere. Dakle teoretski je moguče.

Praktično, ne vjerujem u zavjere.

BTW. po eur/usd mislim da ovo nema još dalekog potencijala za rast.

ma da ,nakon 200 pipsa relija eura..[emo_smijesak]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Imaš tu nove granične cijene http://www.zse.hr/default.aspx?id=43274.

Sad sam tek skužio Rekvijem na što si mislio, ne znam to.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Mrzim kad niš ne vidim.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

s ovim kalkulatorom od CEBA-e izgleda da se neće sutra ništa promijeniti na LBU1 i SBU1, podesili su tako da ostanu na ovim razinama kako je sad. svejedno pričekat ću sutra za bilo kakvu kupovinu kad to i osobno vidim

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

@Inverter

to je ona grupa Pips Chips i to?

Da, 2% rasta pogotovo bez pullbacka je koliko znam sasvim ok za manju korekciju.

Koliko vidim u biti je 2,4% rasta eura.

Od 12/11 je dax istovrmeneo došao od 7168 do 7455 tj oko 4,2% ili ti 420 pipsa(da ti bude jasnije).

Sad probaš izračunati kako bi izgledao pullback eura od 1% i gdje to svrstava DAX – po meni na sma 50 ali ok.

Nije nagovor za kupnju ili ostalo, štogod.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

http://www.forexpros.com/news/economic-indicators/euro-zone-retail-sales-tumble-1.2-in-october-241556

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

thanks

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

domach1984@ dax je jos u kanalu od 6950 i bori se sa linijom trenda iz 6 mj.ove god , .famozna razina 7430 probijena iz 4 pokusaja , ozbiljnog shorta jos nema na vidiku..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ali vide se naznake
evo Njemačka banka zadnjih dana narasle je 10%, umjesto da padne 15% obzirom da ide u dokap

zato kao mogući vrh vrhova vidim 7514 prije korekcije

New Report

Close