Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I tako EUR/USD još ima koliko do 1.3100 – 1.31500

i forexičari, kažete short ha?

Sweet.

sto se ti brines…tebi je dolar strong buy vec 10 dana [emo_namigusa][emo_smijesak]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



I tako EUR/USD još ima koliko do 1.3100 – 1.31500

i forexičari, kažete short ha?

Sweet.

sto se ti brines…tebi je dolar strong buy vec 10 dana [emo_namigusa][emo_smijesak]
[/quote]

Pa na dugi rok mozda sam ti i dao najbolji savjet:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.




I tako EUR/USD još ima koliko do 1.3100 – 1.31500

i forexičari, kažete short ha?

Sweet.

sto se ti brines…tebi je dolar strong buy vec 10 dana [emo_namigusa][emo_smijesak]
[/quote]

Pa na dugi rok mozda sam ti i dao najbolji savjet:)
[/quote] je je ,nek se ostvari ovaj potencijalni h&s i nek pukne ova trend linija… tjedni graf pa da vidis dugi rok padanja

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Evo solidnog impulsa sa EUR strane.. možda novi vrh?

DAX se ukopao i čeka 15,30…tragikomično

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

banke još drže dax u plusu
Vaš link …[/url]

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

fljus

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Gold?

Na dailyu na Ultimatu overbought, danas je i to smanjeno, moguće do 1687.
Na weeklyu isto visoko na Ultimatu, moguć prvi cilj.

Zlato mi je još manje jasno od nafte.

Jebt, sam sebe citiram[emo_palacg]

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Dax završava u MINUSU!!!! [emo_euro][emo_euro]

Ljudi, da li je to mogućeee

"alea iacta est"

prestrašno… -0,05%[emo_bijesan]
možda je ovim i korekcija završena,ipak je sve sjajno[emo_palacd]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

jedno zgodno pitanje, ako kupim LGD1 na 1641$ a granična vrijednost certifikata je 1640$ da li pucanjem dobivam većinu svoje love nazad, odnosno gubim samo standarni minus od 1$ koliko već on tada iznosi s trenutnom polugom?? u tom slučaju postaviti se malo iznad pucanja ima smisla jer odbijanac mnogo donosi a pucanje malo štete.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Europa se grči pošteno…

Zamislite s&p 500 na razini 1300 a dax na 7410 ?????????

[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close