Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

inverter,

7440-7455 bi bio posljednji otpor , ali kada otpor postane podrška dešava se što ?

kako me dax izjeb. ovaj mjesec (a vidim da nastavlja i dalje)
odredio 10000kn za certifikate zaradio na nafti 3000 soma a sad…
popušio ta 3 i još 3 u minusu i jeb. li me jeb. u zdrav mozak [emo_bijesan]

mi smo ipak zemlja slučaj


ulijecem na 7460-7470 ne prije….. prst mi je na okidacu.

…kolega, nadam se da znaš što radiš….
….po meni, ovo nikako nije mjesto za long poziciju….jer mjesto za SL je poprilično duboko…
….7470… je po mojim analizama pozicija za short, mjesto prvog ulaska u poziciju ….
….dakle, preporučam oprez….

NE TRGUJEM sa DAX-om.

LP svim forumašima i ugodan vikend.

"Istina je neotkrivena laž"

638kom uzeto jučer na 45,00 sdx1 . u dax se upumpava sve što se može upumpati kako bi se izbili shortevi, ovo je reli od 6950 do 7430 gotovo 500 bodova uopće ne mareći za EU lošije pokazatelje. sentiment je jak i pušimo većina nas jer je sdx1 bio kupovan ko sumanut po asku još od 7200 naovamo.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Ovdje smo izgleda svi na shortu i svi ćemo se pošteno napušiti…

zanimljivo, na ZSE još uvijek bear raspoloženje a vani dostižu prijašnji ATH ?!
tako da biti u ZSE raspoloženju a trgovati DAX short certifikatom, baš ?!
malo neobično da se ovakvi “proizvodi” pojavljuju kod nas tek odnedavno ?!
puno sreće !

Optimist - loše informirani pesimist

Opet se čekaju jenkiji kuda će krenuti da bi ludi švavi mogli za njima…prestrašno koliko je to postala praksa[emo_zacudjen]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Ovdje smo izgleda svi na shortu i svi ćemo se pošteno napušiti…

He,he,baš sam se slatko nasmijao na tvoj komentar,osvježio si mi dan. No,sudeći po prvom satu trgovanja,nitko se nije mašio za long certifikate pa to nešto,jelte,govori. Švabe nas fakat iebu uzduž i poprijeko,usporili su trgovanje, RSI nikako da dođe do overboughta,tako da je još svašta moguće,ali krene li pojačano trgovanje svi će dnevni oscilatori u overbought. Osim toga, nije 12. mjesec cijeli u bullu, lani je korekcija marketa krenula cca 2.12. Pomolimo se da i ove godine bude tako,jer to prvenstveno ovisi o kontrolorima burzi,a ne o oscilatorima ili TA. Sad čekamo amere da otvore,a oni po svemu nemaju namjeru u korekciju.

Još nešto, Dolar index bi se trebao odbiti od 80.00 a kad dolar krene gore,zlato će dole,a trebali bi i marketi. Nadam se.

Vidim da su i štuke poslali.

Uvijek se je časno povući bolje nego izginuti bez šansi za pobjedu.

U ponedelak bude možda bolje. Pa i tigrovi trebaju ohladiti mašine.

Makar s druge strane to se zato i zove BLIC zadnji KRIK.

Ali poštujem kaj ste tvrdoglavi, takav sam i ja, kroz zatvorena vrata.

lp[emo_smijeh]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

mogao bi i $ malo da okrene

who dares, wins



ulijecem na 7460-7470 ne prije….. prst mi je na okidacu.

…kolega, nadam se da znaš što radiš….
….po meni, ovo nikako nije mjesto za long poziciju….jer mjesto za SL je poprilično duboko…
….7470… je po mojim analizama pozicija za short, mjesto prvog ulaska u poziciju ….
….dakle, preporučam oprez….

NE TRGUJEM sa DAX-om.

LP svim forumašima i ugodan vikend.
[/quote]

zahvaljujem na savjetima Ricky… mozda nisi citao moje prijasnje porukice.
short i spominjem a ne long. 🙂

ja moram sjest u auto i danas otići za njemačku da vidim sam, javili su sad na vijestima da su neobjašnjivo po poljima počele cvijetati ruže.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close