Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja bih prvenstveno rekao da DAX prati potrošnju u Americi jer ako pogledamo najveće sastavnice DAX-a, a to su Adidas, Daimler, BMW, VW uvelike ovise o rastu potrošnje u Americi i Kini, a ako je namjera da se ne povećava porez za 98% Amerikanaca onda to može značiti samo dobro za gore navedene kompanije jer oni i jesu najveći kupci proizvoda tih kompanija. To je što se tiče pokazatelje iz realnog sektora, a dok s druge strane tehnička analiza pokazuje daljnji rast DAX uz manje korekcije jer je trenutni pozitivni impuls ogroman.

probijen i posljednji otpor [emo_zacudjen]

možda i uljepšavaju dax za kraj godine ?

frka

već sam pisao da oscilatori govore o daX preko 8000 debelo, ali čekamo privremenu korekciju sada

http://www.forexpros.com/news/economic-indicators/italian-monthly-unemployment-rate-rises-more-than-expected-241348

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

7750 izgleda tako blizu [emo_vrtimise]

Da li će ERSTE ovdje zaraditi godišnji plan ?

vidim netko se postavio na bidu po 20 Kuna, ali zadnja cijena prije kapitulacije je 20,5 uz polugu 31

Ovdje smo izgleda svi na shortu i svi ćemo se pošteno napušiti…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

A čijih je ono 2770 na asku na 142..stvarno mi se sviđa taj optimizam[emo_cool]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Ovdje smo izgleda svi na shortu i svi ćemo se pošteno napušiti…

Evo i ja sam vam se pridružio sa nekom sićom,ovo su razine gdje prvi put ulazim u short.Sad tek počinje biti zanimljivo.:)

"Only dead fish swim with the stream"

Necemo popusiti, samo pitanje tko ima veci prag tolerancije na stres…moj je stvarno visok.
Samo strpljenja. Raketa ima rok trajanja, a pumpanje love unutra ima svoj kraj.
Kako je krenuo up, mislim da ce tim tempom i down. Ako ne i brze.

"alea iacta est"


A čijih je ono 2770 na asku na 142..stvarno mi se sviđa taj optimizam[emo_cool]

on računa da dax ide na 6150, zato je stavio višegodišnji nalog

ovo mora da James Knox vrši pritisak na ask ?

Mislim da korekcija neće još ili ako bude bit će minimalna.

7430 cetvrti put…ovo vec postaje smjesno…idemo jos malo short ..
domachi jel ti sad vjerojatnije 7500 ili 6800 prije ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@Inverter – samo obrnuto od tebe:)

Ne, salu na stranu, daily short, weekly long.

Pa ti vidi.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close