Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prognozer@ 7409 je vec bilo [emo_smijeh]
bit ce tu jos napada na 7400

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Istina kolega Inverter, target cca 7412 dira gornju liniju otpora na današnji dan. Tako nekako otprilike!

Dečki umjesto kaj se tu plačete mogli ste si nabaviti koju pancirku kao ja.

Sada će NEMCI pojačati napad tako da bu ju lajbeke kaj su ostali na otvorenom pregazili.

Nadam se da ste se strateški povukli, kao što sam Vam rekao.

lp[emo_smijeh]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

@Inverter

I koji su ciljevi? Gdje je TOP? i uopce jesi li u longu?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

++super turbo SHORT na otvaranju

Na 7430 već sam dvaput uspješno shortao,zapravo to su mi bili jedini ulazi:),što se shorta tiče.
Kažu da bog triput pomaže:)

"Only dead fish swim with the stream"


@Inverter
I koji su ciljevi? Gdje je TOP? i uopce jesi li u longu?

Ma nema on longa!

Danas 7-8 za nekog tko je posran.
Onda sutra kak smo se dogovorili, a onda u nebesa.
Hebiga Božić se bliži, a ne znam kaj je gore.

Ne imati curu ili ih imati barem tri.
Bar da sam Turčin, sad bi lijepo harem otvoril pa ne imal ljubavnih problema.

Ps Savjeti su dobrodošli, jel fakat bum ban krot.[emo_vrtimise]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

molim komentar tehničar

gledam dax da li stvara glavu s 2 ramena
ako probije tih 7415 onda je napravio klasičnu glavu s 2 ramena, ali za up trend
prvi vrh prvog ramena vidim na 7173 ( 23.10), glavu na 6950 ( 16.11) i upravo se radi drugo rame
ukoliko probije to drugo rame na 7415 može se očekivati pad na visinu prvog ramena 7173, ali onda veliki rast iznad 8000 bodova


@Inverter

I koji su ciljevi? Gdje je TOP? i uopce jesi li u longu?

..evo zona shorta po meni ..upao oko 7400 prvi short

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

uzeo jučer na onoj brutalnoj crvenoj svijeći 400+100kom ovog novog LGD1, izašao sad 500kom nakon 11h kad nakon 3 white soldiers nije naredna svijeća otišla još gore na satnom dijagramu. možda prerano ali doista je velika poluga na ovom čudu, treba opreza da opet neki kongresnik ne izleti s pesimističnim debilanama.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

hm zanimljivi pad kamata na 10y talijanske obveznice. ne vjewrujem [emo_smijeh]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close