Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


već je probilo R1 na 86,63, naredni R2 je na 86,03. ako to probije velika je vjerojatnost da ide testiranje opet 84

rano je za iran. ako hamas i 1000 rakete te nažalost i 160 mrtvih pomakoše naftu samo za bijednih 2$ znači da negativne vijesti nemaju efekat. čeka se dno i jedna prava granata na pravom mjestu pa medijska halabuka i odbijanac.

who dares, wins

dax..privremena stanica cca 7266

kažu na zlatu fat finger uzrokovao pad, “velika” usa banka prodala ugovore za Dec12 odjednom

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

I opet 16.01h hvala i do slušanja!!

"alea iacta est"

Evo igre za prave kockare..Pricekat eventualni pad nafte do 83,x pa kupit biturbo long nafte…nije za one slabog srca niti za staviti previse para :)..

DAX ajde vec je i bilo vrijeme da pocne padati

...


vanjanja
gdje gledaš zlato ?

http://goldprice.org/live-gold-price.html

Imaš graf u Javi,sa strane,na cjenovnoj skali, non-stop ažurira zadnju cijenu. Cijena se ažurira čini mi se skoro pa Live, za razliku od Futuresa na finvizu.


Evo igre za prave kockare..Pricekat eventualni pad nafte do 83,x pa kupit biturbo long nafte…

Ja sam sebi složio shemu za ulaz u long na 77-78. Sve iznad toga je previše stresno za biturbo certifikate. 🙂

Čemu sekirancija ljudi, ide DAX na 7130.


kažu na zlatu fat finger uzrokovao pad, "velika" usa banka prodala ugovore za Dec12 odjednom

ne postoji fat finger, to je priča za naslovnice i medije.
zlato, srebro, platina i paladiji su pali po 3% u par minuta, a da netko ima 4 debela prsta, ne znam baš.

zatvorio Nasdaq short na 2.620.
počela volatilnost, bit će jako zabavno sljedećih mjesec dana.

Dakle vrijeme za uteti i long i short i riješavati kako volatilnost bude išla.

Da, to bi moglo biti ok.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

čekao sam ovo odbijanje daxa do 16.00, ali nisam dočekao [emo_ljut][emo_bijesan][emo_mrgud]

-0.347M

who dares, wins

New Report

Close