Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja nemam nervoze, it tog razloga i danas kupovao.
DAX će puniti uskoro GAP na 7150 tako da to može samo nizbrdo!

Kolega Knox, samo sam reagirao na Vaš tekst, a nije u redu da se ponašate kao da Vi jedini nešto znate. I dijelite savjete poput onog koji ste napisali.
Moje namjere nisu bile loše, a Vaše peckanje nije bilo ok.
DAX će roniti i ne zamaram se niti gledam, dapače prodajni nalog je postavljen točno gdje mislim da će doći.

Znate što je najgore, sve novce koje zaradim tu ili van burze(posao) ionako ne trošim puno pa mi dobitak/gubitak ne igra neku ulogu van burze i “ovoga”.

Rijetko sam ja zivcan na promjenu cijene jer mi ne utječe na način života.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


nafta sutra još pada ili..?

zanimljivo pitanje
potpora je pukla, ali trend je up
meni izgleda kao da može još malo dole pa okret

Može li početničko pojašnjenje. Na long nafte na ZSE imamo tri certifikata. U čemu je ralika između njih
EGB-S-LWL1
EGB-S-TLWL1
EGB-S-WTI1


Može li početničko pojašnjenje. Na long nafte na ZSE imamo tri certifikata. U čemu je ralika između njih
EGB-S-LWL1
EGB-S-TLWL1
EGB-S-WTI1

u polugama

“u polugama”

hvala na odgovoru
gdje se može vidjeti kolike su polugeza
EGB-S-LWL1
EGB-S-TLWL1
EGB-S-WTI1

polugu treba računati na http://www.centarbanka.hr/default.aspx?id=395 jer ovisi o trenutnoj cijeni nafta, zlata ili dax-a

na zse, npr. http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=EGB-S-SDX1, imaš kondicije za unos u kalkulator

ovi novi, turbo 1 nafta, strava, granične cijene na 94,9 odnosno 83,2 .

mega poluge !

Jel netko računao kolika je poluga za ove nove certifikate?

probilo 87$. po planu i programu idemo do dna koje je pitaj boga gde i onda long do ATH. hmm.. prejednostavno je da bi tako lako prošlo ali nikad se ne zna.

who dares, wins

evo npr., LONG1 WTI ( EGB-S-LWL1)
na 84 $ je 25 Kuna, a na oporavku 91$ je 67 Kuna ili pologa 8,3 odnosno gotovo 300%

New Report

Close