Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo gledam dax i opet rastu više od drugih…jučer su pali puno manje od drugih…očito nam nije suđeno…btw. ja sam u minusu cca 10 000kn na shortu i zaista ne pamtim ovako dug pobjednički niz jednog indeksa a pogotovo ne u ovakvim turbulentnim i neizvjesnim vremenima…

sjeti se isto tako i pada DAX-a pred desetak dana sa 7430 na 6950 bodova i to sve u 4-5 dana

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

vidim mnogi bježe iz short, ali ne ulaze u long ?

@Mida
kupio na otvaranju 1/3 planirane količine.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Ovo više nema smisla…[emo_zacudjen]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


kolega, manite se ćorava posla, EWT je sam po sebi nebuloza, a EWT u kombinaciji sa polugama od 5-10x je iznenadna smrt… a bio mlad čovjek.

Kolega kako Vam Hidrica????
Meni i na shortu uvijek ima MM,a tko Vama brani Hidru od propada na 50kn????[emo_palacd]

Moj trenutni gubitak na shortu je bio 4%. S obzirom da sam danas mazio sad je na 2,5%. O čemu Vi pričate kolega Knox??? Ja nemam panike ovdje, a imate li Vi na Hidri???? Jeste pokupili željene količine na ovom gubitašu ili želite da Vas još okite. Bude Hidre i ispod 90kn, a Vam je bilo jeftino na 110kn.
S obzirom da je Vaš gubitak 8 puta veći baš i niste mjerodavni ovdje za savjete.

dax zatvori trgovanje na 7330, a onda automati nastavljaju pumpati dalje pa smo došli za sada na 7350

u principu dax radi od 07,30 do 22.30, ako se ne varam ili 15 sati, a mi ga imamo 6 sati za trgovanje

nafta i zlato više su ovisni o političkim nego ekonomskim okolnostima što samo po sebi postavlja veliki rizik i kod tehničke i fundamentalne analize.

Ameri upravo pokušavaju dotući Iran niskom cijenom nafte, kako možemo znati kada će brokerima WallStreeta reći, ajde dosta sada to napumpajte treba nam lova ?

drugim riječima ovo je sve bez veze, nemamo online gledalice, nemamo mogućnost trgovanja bar od 9 do 17.30 kada dax uživo trguje odnosno od 7.30 do 22.30 kada automati naloge redaju u kolonu

JEDINO RIJEŠENJE PO MENI MOGU BITI CERTIFIKATI S MEGA POLUGAMA KOJI ĆE OMOGUĆAVATI TRGOVANJE OD 10-16 SATI, A DA KOD MALIH POMAKA INDEXA IMAMO VELIKE OSCILACIJE CIJENA, NARAVNO BEZ DRAŽBI URAVNOTEŽENJA I BJEŽANJA ERSTEA KOD VEĆIH OSCILACIJA KAO DO SADA


Moj trenutni gubitak na shortu je bio 4%. S obzirom da sam danas mazio sad je na 2,5%. O čemu Vi pričate kolega Knox??? Ja nemam panike ovdje, a imate li Vi na Hidri???? Jeste pokupili željene količine na ovom gubitašu ili želite da Vas još okite. Bude Hidre i ispod 90kn, a Vam je bilo jeftino na 110kn.
S obzirom da je Vaš gubitak 8 puta veći baš i niste mjerodavni ovdje za savjete.

Moj plus na HDEL je otprilike koliki je tvoj minus na certifikatima, a sad ideš na ignore jer ćeš prezentirati još hrpu gluposti i neznanja pa da ne gubim vrijeme i volju na tebe.

ispada da dax trguje vrlo predvidljivo
čekaju 17.30 i onda veliki poredaju automatske naloge za sutra, a ravnaju se po amerima bez filozofije
eventualno ujutro malo korekciju naprave od 07.30 do 09 sati ovisno o azijskoj burzi

nafta sutra još pada ili..?

who dares, wins

Hmm… scenarij isti ali obrnuti od prije 10-tak dana.

Samo spomeni fiscal cliff i shazaamm, down we go.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

malo ste nervozni u shortevima ha? nema zime ,strpljenja …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close