Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


7350 ..prvi short [emo_beztona]

Jel EUR presudio?

Somina@ da ,,ali na kratko

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Dolar ti ima po meni jedan dobar rast odraditi.. ako se sprema ono što mislim.

Tako da oprezno protiv dolara.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

[emo_vrtimise] od ovog rasta
vrijeme je da krene cca 7325 pa onda cca 7305 ..ak ne danas, sutra bi trebalo


Sad je očito da se odrađuje 5 podval vala A i da nije završen.

kolega, manite se ćorava posla, EWT je sam po sebi nebuloza, a EWT u kombinaciji sa polugama od 5-10x je iznenadna smrt… a bio mlad čovjek.

domacha ja trgujem Nasdaq 100, to je primarni Nasdaq indeks, Composite je surogat.

imam dojam da nakon ovog dogovora oko grcke sad tu jedno vrijeme nista od shorta na SDX1.

sentiment trzista ce biti takav jedno naredno vrijeme.

sad treba cekat da ovi objave da im ni ta lova nije dosta ili da nacionaliziraju sve u grckoj, nema druge 🙂



Sad je očito da se odrađuje 5 podval vala A i da nije završen.

kolega, manite se ćorava posla, EWT je sam po sebi nebuloza, a EWT u kombinaciji sa polugama od 5-10x je iznenadna smrt… a bio mlad čovjek.

domacha ja trgujem Nasdaq 100, to je primarni Nasdaq indeks, Composite je surogat.
[/quote]

Hvala na informacijama draga.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Po meni, short na daxu se isplati onaj dana kada SP zatvori ispod 1400.

već danas bi se na otvaranju trebalo slomiti 1404, ako da fiju do 1384, po meni

@Mecka – to je ključno pitanje vezano za SPX.

Da li je ono dno nedavno dno i dali je smjer promijenjen na up i ovaj pad koji slijedi je korekcija ILI je ovo bila korekcija prema gore i pad se nastavlja i dno nije bilo na 1350(ako se sjećam).

Ali kažem, to se bude skoro pokazalo.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Jučer se na dnevnom grafu DAX-a pojavila harami cross svijeća, danas mi ovo izgleda na shooting star iako ima vremena do kraja dana.
Ne padne li DAX značajnije ostavljam se certifikata.


Jučer se na dnevnom grafu DAX-a pojavila harami cross svijeća, danas mi ovo izgleda na shooting star iako ima vremena do kraja dana.
Ne padne li DAX značajnije ostavljam se certifikata.

antisa znacajnije pasti nece sigurno. moze pasti nesto malo kao mala korekcija uzleta ali ce nastaviti rasti.

cini mi se ipak da je bolje da se ti i ja drzimo HT-a 🙂 tamo nam bolje ide 🙂

Evo gledam dax i opet rastu više od drugih…jučer su pali puno manje od drugih…očito nam nije suđeno…btw. ja sam u minusu cca 10 000kn na shortu i zaista ne pamtim ovako dug pobjednički niz jednog indeksa a pogotovo ne u ovakvim turbulentnim i neizvjesnim vremenima…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close