Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DAX će postati jako volatilan u danima koji slijede, jako brze oscilacije će ovdje se ostvarivati u narednih 10 dana.
Volatilnost će se pojačati, rast do 7330 i pad do 7130 će biti učestali, gore dolje, gore dolje, prije finalnog rasta na cca 7380.
Nakon toga idemo nizbrdo, samo malo brže!

prognozer,

misliš na ovo u prilogu ?

ja sam uzeo prvi short na nasdaqu na 2.650.

Današnji dan nama koji smo u shortu na DAX bit će još jedna velika pušiona…gledam i ne vjerujem, ludi švabe ne posustaju…

@prognozer

DAX će otvoriti iznad predviđenog targeta 7330…što sad??

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Čekati i ne ići all in u jednom danu sa svime. Ja imam shorta malo na 7200 i ok imam minus. Grčka i ove gluposti su katalizator za prodaju prije nego kupnju. Otvoriti će DAX na 7335 ili tako danas ali potrebno je ovdje strpljenja malo.

Po meni, short na daxu se isplati onaj dana kada SP zatvori ispod 1400.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


ja sam uzeo prvi short na nasdaqu na 2.650.

Na 3010 bi bio ok short NASDAQA, bar si tako ja gruntam.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



ja sam uzeo prvi short na nasdaqu na 2.650.

Na 3010 bi bio ok short NASDAQA, bar si tako ja gruntam.
[/quote] james pise o NDX 100

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ima pravo James pisati.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

dok euro ne popusti nema shorta [emo_smijesak]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Sad je očito da se odrađuje 5 podval vala A i da nije završen.
Dokupiti short na 7380 i smanjiti prosjeke.
Da će korekcije biti, biti će.

7350 ..prvi short [emo_beztona]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Sad treba nastaviti meziti, čeka se vrh A i prosjek smanjiti što niže!

New Report

Close