Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

odgođen je dogovor o grčkoj, propao je i odgođen summit EU o proračunu
http://www.vecernji.hr/vijesti/cameron-je-govorio-rezite-pridruzila-mu-se-merkel-clanak-479034

rezultat:DAX skoči skoro +1%
ovi švabe izgleda da jaaako sporo kopčaju što se zbiva oko njih [emo_vrtimise]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

Dolazi biturbo nafta???

Izvrsna/granicna 80,00 USD 83,20 USD ajoooj sto ce tu “veselo bit”..Pravi proizvod za zaraditi milijun “u sekundi” , ali i za izgubiti sve isto tako…Na cijenu od 85USD koliko je prije samo tjedan dana bila nafta, poluga je 17! Trenutna poluga 10.69

...



dolaze još 4 certifikata od 28.11.

Kolka je poluga?

Barem 30?
[/quote]

40 do 50. Ipak je to ERSTE, oni su maheri, vidiš po radnom vremenu.

Ni vrit ni mimo. Baš kako treba.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]



dax 61.8 % fibo retrace 7250 precizan skoro u bod ,,tu ce bit odluke za daljnji smjer…[emo_cool]


Po meni kolega INVERTER još trebamo malo up up up..
do 7270-7310. Tu je vrh i onda slijedi ulaz u SHORT.

Slažem se s obojicom; DAX je postavljen na 61.8% fibo razinu, ali vrlo lako može skočiti do 7280 (kao lažni proboj) gdje treba proći znatniji otpor. Ovdje će biti zanimljivo. Ako ode lako do 7300 idući cilj je 7340.

Ako krene dolje, mogla bi to opet biti kamenčina..

[/quote]

Butiga je zatvorila na oko 729x. DAX je dalje lagano prošao do 7300 i dalje nastavio prema 7330 (očekivano do 7340), završio na 7310. Ostaje da vidimo u ponedjeljak razvoj događaja; moguće da će kao zadnji put – još malo gore pa obrat prema 7250..

Ne vidim gdje je to DAX bio na 7330????
To nije dotakao niti će vjerovatno dotaći ni u ponedjeljak.
Loše vijesti u svijetu zadnja 2 dana, slijedi ubijanje DAX-a
do 7130-7150 pa opet gore.
Nakon toga short i mirovanje duže vrijeme.

malo hladjenja dax naravno . ali target 7560 cca ,cini mi se da budemo ove godine gledali…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ne vidim kaj si napisal, ali za sad [emo_plazi].

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

evo kako ja vidim i molim komentare
dax malo pada pa rast do 7450-7500 ?
wti malo raste, a dalje nemam pojma ?

Kolega Mida, ja osobno mislim da DAX neće uhvatiti preko 7400.
Imat ćemo malkicu niži vrh od prošlog na 7380 i to je to.
A onda će padati SJEKIRE gdje će DAX roniti do boli.

Na DAX-u slijedi korekcija (val B) ovog rasta, potom kratki šuc na C i onda slijedi PADANJE za duže.


malo hladjenja dax naravno . ali target 7560 cca ,cini mi se da budemo ove godine gledali…

Zanimljiv target.

Naravno ne slažem se sa njime, niti ako se dogodi blaga korekcija sada.

Opet svi radite grešku istu – prejako projeciranje kanala u budućnost. ISta je greška u TA kao i FA. Nebitno je.

Take it easy. Moguć je do kraja godine i 7600 ali i 6800.. e sad..

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Evo ga dečki…. Znači dax može još up 20-30 points… jer ameri imaju još 0,2-0,3% za odradit… Ili je dax dosegao svoj maximum… No dobro…

Znači ovaj tjedan nazad do s&p 1382…. dax 7160… Onda ćemo znati kuda idemo samim krajem godine… ako s&p probije 1382… Dax ide ispod 6800.

Naravno, sve pada u vodu ako ovaj tjedan s&p probije ovu glavnu razinu otpora od 1414,5…. Onda zaboravite na short na neko vrijeme!

Sve u svemu, ja sam i dalje na short strani i vjerovatno kupujem još shorta u pon.

pozdrav!

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close