Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bez Amera ni makac dolje. Ameri da uzmu mjesec slobodno bio bi Panzer na 8500.

"alea iacta est"

A sada pokušaj proboja 3. put
Ne bi se čudio da 7300 vidimo kao nagradu za uspješan radni tjedan

"alea iacta est"


Neda se naš PANZER, pardon DAX

http://www.allmystery.de/i/td32YzG_20070926_paintball_panzer.jpg

knoxove fore kopiras ..[emo_palacd]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@Exelleroo – totalno nemaju kompas bez USA.
Samo ih pustiš i u tom smjeru idu – tako je bilo i u padu. DAX padne skoro 1,5% Ameri završe sa +0,5 i opa odmah DAXić prati USA u ponedjeljak.

Tako da, kada padnu USA indexi tek onda i DAX. Sumnjam prije i neovisno o nečem drugom.

E da ja se držim da može do 7270 ali ok to je dosta blizu tu.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

@Inverter – mamim njega na temu. On je uvijek fun za raspravu!

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Da ti stavim 14.000 komada ili više.

[emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

otvaranje u plusu
Vaš link …

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

vidim da ste se opustili u long pozicijama, nema ni priče o padu, dax je na 8.500, svi vide bikove oko sebe… fino, fino.

sto velite na jedan rally dax [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Meni se čini da će oko 7290 ovo biti dobar short, sad je samo pitanje može li DAX do 16h doći do te razine ili će nas zahebati kao i prošli tjedan.

Može li netko objasniti kako se računa knock out cijena, ona gornja i ona niža? To ima nekakve veze sa graničnom i izvršnom cijenom, tečajem, i još nečim je li?

O vidim svi su bull, ok ja uzimam short[emo_palacg]

Još malo pa je na mojoj razini.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close