Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da sa shortom bilo kojim nikako nebi trebalo biti greške…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

@dkinvest26

I ja si mislih, ali nisam imao hrabrosti da si ne upropastim vikend.

Prođe 16h i ode sve u [emo_palacd]

"alea iacta est"

dobro da nije zima vani, otpale bi mi uši od šamaranja. [emo_ooooo]

Tebi!

a meni… ti mater…

srećom nisam u ono biturbo daxu, godinu dana mogu čekati jbg.

PS polažem nadu u Obamu.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Tebi!

a meni… ti mater…

srećom nisam u ono biturbo daxu, godinu dana mogu čekati jbg.

PS polažem nadu u Obamu.


reversal, pokušaj No.4
uspio sam podebljat svega po malo, de kreni više boga ti.

mt4 se smrzao od skalpiranje daxa ovih 15 min [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

izgleda da smo nasli privremeno dno 6970 cca

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Tebi!

a meni… ti mater…

srećom nisam u ono biturbo daxu, godinu dana mogu čekati jbg.

PS polažem nadu u Obamu.


reversal, pokušaj No.4
uspio sam podebljat svega po malo, de kreni više boga ti.
[/quote]

Nisam mislio da će SP ići ispod 1350..

Ma jbm se ostajem u longu dugom.

Jedno je biti skup a drugo jeftine… short je sada postao skup…

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

SPX do 1.345 je OK, po meni bi se trebao odbiti par dana pa onda niže dno do cca 1.320, tu čeka podosta E/MA linija i onda bi trebala nastupiti poz. divergencija ta dva dna i indikatora i trebao bi uslijediti značajniji rast.

DAX… kao što je kasno počeo padati pa je to odradio jakim padom u par dana, vidjet ćemo. Onih 6.877 po retracementima je suviše blizu pucanju LDX1 certifikata i to je lutrija doista samo za okorjele ZSE-stečajce [emo_smijeh]


izgleda da smo nasli privremeno dno 6970 cca
fijuuuu odeee

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

bogami švabe ruše svoj index kao da je armagedon u njemačkoj?!
gledam amere, sve manji padovi, a ovi mlate po DAXU već 5 dana prema dolje, od 7450 sad do 6950?!? pa nije Njemačko gopospodarstvo propalo, u boljem je stanju od svih EU gospodarstava, pa i od USA! u čemu je poanta?????

ovo nije normalno i kod švaba mora u ponedjeljak-utorak biti jači odbijanac, samo se treba čuvati LDX1 certifikata jer bi mogao puknuti

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Da li mi netko može reći kod kojeg je ino brokera!!!!

Ovo nema smisla više..

Unaprijed zahvalan

"alea iacta est"

New Report

Close