Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

meni ovo liči na aktivaciju stop lossa



@Leonidas
– vidim da niti TA nifi FA ne predviđa jutrošnji tijek DAX-a.

Samo to vidim.

To je zato sto se moja ekipa sinoc ponapijala, pa su se jutros mamurni i gladni
sletili i srokali ovo krdo bikica!
Jesam Vam lijepo rekao ne bavim se prognozama ni predvidjanjima, zovite Milana tarota za to, ali evo posto sam opsesivnokompulzivan i slikam sve svoje pozicije budem Vam pokazao kako to izgleda samo dok uhvatim malo vremena i slozim.

Ja vidim setup i udjem u poziciju,vidim otpor pa se hedgam ili zatvaram, imam svoj prag boli kad krene kontra zatvaram ulaz i idem dalje, ni manje ni vise!

Ovo jucer s daxom je ispalo jako uredno,a nije moralo, moglo je odmah opizdit jos jucer,ali moj stop je bio jasan!
Nisam uzalud jucer spomenuo Jamesu dolar koji maj_munira i aussije, dok se Vi brinete o tome tko je gdje kihnuo mi gledamo fx svijet jer valute su te koje pokrecu stvari!
Nije bitno uostalom evo budem Vam jos pokazao ovaj trejd na daxu jer je ispao skoro savrsen iako naravno ne ide uvijek tako…..
I ne budem Vas vise gnjavio
Pozdrav
evo sace i grafici kao sto rekoh samo da uhvatim zeita


dex..treba nam jos jedan udar zakucavanje pa odbijanac

Imam nešto ldx1 al sve sam pesimističniji oko ovog scenarija..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

leonidas@ ovo u svezi FX valutama da vode kolo [emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kak vam se čini dax na 15min…do 7020?

free flow information

ihaaaaaaa….[emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

hoho ide to možda i preko 7040…ajmo MM miči dupe [emo_zloban]

free flow information

ja sam prodao sav LDX1…tko se nije skrio [emo_plazi]


ja sam prodao sav LDX1…tko se nije skrio [emo_plazi]

I ja sa minusom..ne prevelikim..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

@domach

Malo kasnim kao sto vidite svasta se dogadjalo, nove pozicije su se zaauzimale, ali evo…

Hold d line [emo_novac]

free flow information

Sorry ljudi, imam problem, radio mi samo hvata Rock % Roll.

Tako mi i treba kada imam ovo kinesko sran.je umjesto da kupujem proizvode iz EU.

Ako se slučajno ne stignem izvući danas,onda u ponedeljak.

Gurnuti ću taj štap Vampiru do kraja.
[emo_smijesak]
Do balčaka.
[emo_zloban][emo_palacd]

A ovaj kaj mi je prodal radio bu me čul preko vikenda.

Sorry.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

New Report

Close