CEBA (Centar banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska CEBA (Centar banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pošto su nam rekli toliko različitih datuma možda novac dobijemo više puta???
A da na kraju ne završi ovako:
Nestale pare

Tužit ćemo Biondića zbog gubitaka u Centar banci

Ako je netko od kolega na forumu od ovih koji se spremaju na tuzbu , slobodno neka me kontaktira da im se pridruzim.

Zahvaljujem

svi smo mi Crobex

i mene kontaktirajte!!

Hvala Poslovni.hr na članku, i molio bih da i mene privatno kontaktirate.
Lp

Što je sa nama koji imamo novac od prodanih dionica u Centar banci već mjesecima?


Što je sa nama koji imamo novac od prodanih dionica u Centar banci već mjesecima?

Pa to ti je to, o tim novcima se radi. Centar Banka drži novce po dvije osnove – oni su brokerska kuća i istovremeno i banka skrbnik. I po jednim i po drugim računima mogu držat novce klijenata. Ti novci ne ulaze u stečajnu ili likvidacijsku masu, no sve to treba proći proceduralno. A znamo kako su naše institucije brze i efikasne po tom pitanju, osim ako nisi netko od “posebnog državnog interesa”….

Tužit ćemo Biondića zbog gubitaka u Centar banci

Ako je netko od kolega na forumu od ovih koji se spremaju na tuzbu , slobodno neka me kontaktira da im se pridruzim.

Zahvaljujem

Možete i mene slobodno kontaktirati i pridružiti u vezi tužbe.

Neke nove vijesti od stečajnog upravitelja?

Mozda neki ded mraz sljedeci tjedan?!

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

64 kune prometa ..rast 75 %..!?!..zse u RH :))…Sto bi rekla “zupanica”…”ma dajte molim vas ”

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Dali netko ima možda nova saznanja u vezi novca na našim brokerskim računima?
Pokušavao sam par puta nazvati u CEBU ali su linije zauzete. Isto tako sam zainteresiran za tužbu pa me slobodno kontaktirajte.

lp

Mislim da neće trebat tuzba (osim ako se baš niste zainatili).

Naime, meni (i još nekim kolegama) je izričito rečeno da idući tjedan stize novac (u kompletnom iznosu) na račune, shodno odluci odbora vjerovnika od prije neki dan.

Daj Bože da zaista tako bude, pa da se konačno završi ovo tužno i ružno poglavlje.

New Report

Close