CEBA (Centar banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska CEBA (Centar banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što mislite hoće li i ovdje biti naglih trzaja / brutalnog rasta bez razloga pa ponora nazad kao i u ostalim stečajušama?

Meni je receno da je sastanak ovaj tjedan
Najkasnije pocetak sljedeceg i da se odmah krece s isplatama
Ako nebude tako ja krecem s tuzbom..

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Meni je rečeno da je sastanak, dapače, danas.

Još sam naglasio da molim da mi se telefonski javi što je dogovoreno, da ne moram više svako malo zivkati.


Meni je rečeno da je sastanak, dapače, danas.

Još sam naglasio da molim da mi se telefonski javi što je dogovoreno, da ne moram više svako malo zivkati.

Molim te onda javi ovdje što su ti javili jer mislim da je svima tlaka zivkati 100 puta i čekati da se netko javi. Bilo bi super da lova bude na računima idući tjedan. Evo ja od jednog izvora da će biti tek iza ročišta, drugi kaže da je idući tjedan sastanak, a ovdje na forumu danas. Tako da ne znam tko pije, tko plaća.[emo_mrgud]

Ako će ići kao što je išlo nama koji smo imali u Abacusu pare, još ćete čekati jedno vrijeme … Stečajni je tamo pustio pare pola godine nakon neslavnog događaja.

Od love još ništa a sastanak je tek 17.01.2014 godine u 10 sati na Zagrebačkom Velesajmu, Avenija Dubrovnik 15, dvorana Brijuni.


Što mislite hoće li i ovdje biti naglih trzaja / brutalnog rasta bez razloga pa ponora nazad kao i u ostalim stečajušama?

Normalno da neće u slučaju Centar banke je sve gotovo namještaj iseljen čak i kablovi iz zida izvučeni a poslovnice prazne čekaju novog vlasnika.


Od love još ništa a sastanak je tek 17.01.2014 godine u 10 sati na Zagrebačkom Velesajmu, Avenija Dubrovnik 15, dvorana Brijuni.

Kako tad može biti sastanak i uopće zašto kad je na taj dan ročište koje će ionako riješeti naše probleme? Hvala!

Ako već netko nije…..ja sam danas nazvao i saznao da je ročište vezano uz izlučne zahtjeve odgodjeno za 10-14 dana (nisu mi znali reći točan datum).

Što se tiče ovog sastanka zakazanog za 17.01.2014., taj uopće nije vezan uz nas iz brokerskog poslovanja…..barem me tako uvjeravaju na odjelu, a ja stvarno nemam razloga da im ne vjerujem.

Sve piše u N.N samo treba pročitati.


Ako već netko nije…..ja sam danas nazvao i saznao da je ročište vezano uz izlučne zahtjeve odgodjeno za 10-14 dana (nisu mi znali reći točan datum).

Što se tiče ovog sastanka zakazanog za 17.01.2014., taj uopće nije vezan uz nas iz brokerskog poslovanja…..barem me tako uvjeravaju na odjelu, a ja stvarno nemam razloga da im ne vjerujem.


i meni je tako receno
2 tjedna jos cekanja
jako su komotni…al tako je u cijeloj drzavi kada se radi o tudjim novcima
da su suci placeni po ucinku sve bi funkcioniralo

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Ako već netko nije…..ja sam danas nazvao i saznao da je ročište vezano uz izlučne zahtjeve odgodjeno za 10-14 dana (nisu mi znali reći točan datum).

Što se tiče ovog sastanka zakazanog za 17.01.2014., taj uopće nije vezan uz nas iz brokerskog poslovanja…..barem me tako uvjeravaju na odjelu, a ja stvarno nemam razloga da im ne vjerujem.


i meni je tako receno
2 tjedna jos cekanja
jako su komotni…al tako je u cijeloj drzavi kada se radi o tudjim novcima
da su suci placeni po ucinku sve bi funkcioniralo
[/quote]
Država za 1.000 kuna ovrhu a za naše novce ništa, ma platit će oni zatezne kamate i sve ostalo kad ih se pritisne.

New Report

Close