CEBA (Centar banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska CEBA (Centar banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kosturčina iz ormara:

U Centar banci dobivali milijune bez osiguranja


Pa dobro postavljaju pitanje Biondiću: di je gledao kad je ovo potpisivao kao vođa nadzornog odbora?

Hahahah zamislite jada; J&T sad tarži lovu od klijenata ceba:

Odak: Ne plaćajte ništa Česima

Očito su procijenili da im stečajni upravitelj neće ostaviti ništa love na ime njihove pozajmnice cebi. O tome su trebali razmišljati kad su ucijenjivali upravu pa odbili dokap cebe.

Na stranici moje dionice.com za CEBA-P-A još su uvijek upisane dividende od 12 kn za prošlu godinu.
trenutni prinos na cijenu 442 %

http://www.mojedionice.com/fund/IzvDioniceDividenda.aspx?idDrz=1&idNac=1

marcello


Na stranici moje dionice.com za CEBA-P-A još su uvijek upisane dividende od 12 kn za prošlu godinu.
trenutni prinos na cijenu 442 %

http://www.mojedionice.com/fund/IzvDioniceDividenda.aspx?idDrz=1&idNac=1

A koliki bi prinos iznosio da cijena padne na kunu? Ne sjecam se da je ijedna dionica nosila tako izdasan dividendni prinos?! Al ako je prinos tako visok, zasto nitko ne kupuje? [emo_zacudjen]

Ovo je onda za rubriku best buy.Najbolja dionica trenutno na ZSE. Dobro je govorija lopina da ce ovdje teci med i mlijeko za strpljive. Ma nema do stecajusa.Jedino se na njima mozes obogatit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Hahahah zamislite jada; J&T sad tarži lovu od klijenata ceba:

Odak: Ne plaćajte ništa Česima

Očito su procijenili da im stečajni upravitelj neće ostaviti ništa love na ime njihove pozajmnice cebi. O tome su trebali razmišljati kad su ucijenjivali upravu pa odbili dokap cebe.


Je,je,a onda bi izgubili 23 Mil. eura,a ne 3.
Pozdrav

Sto se tice Cebe i onih koji su imali brokeraj kod njih. Vidim da se neki ne slazu sa mojim gornjim postom o vracanju novca, ali nisu nista argumentirali.

Uglavnom, ovako. Svi racuni klijenata CEBA brokera se nalaze na racunu vrste 13. Kao takvi oni ne ulaze u stecajnu masu CEBA brokera prema ZTK. Medjutim, u slucaju Credo banke, je pociscen novac sa racuna vrste 13 gdje su Agram brokeri drzali novac svojih klijenata. Tada je doslo do razilazenja u misljenjima HNB-a i Hanfe..

Obzirom da brokerske kuce mogu poslovati izvan banaka (Fima, Agram, bivsa PG…), tada se razlikuje bankrot brokerske kuce i bankrot banke. Prema tumacenjima HNB-a bankrot banke ponistava “zastitu” racuna vrste 13? I tada cijeli racun nekog brokera dolazi pod onih zajamcenih 100.000EUR?

Ali, imamo mi i fond za zastitu ulagatelja koji jamci do 150.000 kuna u slucaju bankrota brokera. Tu imamo slucaj Prve generacije koja je otisla u stecaj, ali su vlasnici prije toga pocistili racune svojih klijenata. Ovdje se radilo o kriminalnom djelu, ali se moglo ostati bez cash-a na racunu brokera (ako ga je bilo preko 150.000).

Koliko sam ja uspio skuziti, ne postoji pouzdana zakonska regulativa koja bi stitila ulagatelje. Sve je super dok ne dodje do problema, ali kad se problemi dogode onda se ide dogovarati kako ce se i tko ce namiriti ostecene.

Znaci, ako ste kod brokera Dobar broker d.d. koji ima racun klijenata u Dobra banka d.d. i kad netko od njih propadne (narocito ako je rijec o banci) – postaje vrlo neizvjesno kako i kada cete i od koga dobiti svoj novac nazad.

Vjerujem da ce ipak sa CEBA brokerima sve dobro proci i da ce klijenti njihovog brokerskog poslovanja dobiti svoj novac nazad, bez obzira na iznos na racunu.

Da ne otvaram stare (rane) teme na ABACUS brokerima imate gotoov svu proceduru koju smo vodili radi vraćanja novca klijentima.

S tim da je Brkić – suvlasnik brokerske kuće uz Samodola (na odlazku) uključivši sve medije jako nagazijo na žulj – HNBu, HANFi, DABu…..

Nebi bilo loše malo da se više angažirate po tom pitanju….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Pero se borio za klijente i njihovu lovu svim sredstvima(jedino tako mozes sa nesposobnim drzavni cinovnicima) i izborio na kraju.Ono je bila sramota da su novci bili blokirani onoliko dugo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

DAB u četvrtak kreće s isplatom

Jel`to znači da smi i mi s brokerskim računima sad odmah na redu?

Ne…
Zvao sam ih…
Za nase pare odgovorna je ceba brokeraj i centar banka…
Od njih bi trebali dobit pare..

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

I ja sam ih zvao, meni na info telefonu cebe vele da ide preko dab-a[emo_vrtimise].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

New Report

Close