CEBA (Centar banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska CEBA (Centar banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako vam treba usluga dokapa mogu vam i ja dati dio svog prava na dokapitalizaciju CEBA-R-B po 10 kn. Možete uzeti do iznosa od milion kn.

@miami

ako ste se radi nećega zakačili sa bankom riješite to s njima, ali zbog drugih ovdje na forumu nemojte iznositi laži.

Znam da su svi na ovom forumu Buffetti, ali evo mali tip (pogotovo za miami). Isplate su moguće po namiri, znači T+3. A osobno znam da brokeri u cebi imaju i prijevremenu isplatu, a sigurno će vam više o tome reći ako ih lijepo pitate.

‘Sve je u redu. Novac je stigao sa malim zakašnjenjem drugi dan….Upravo smo
se razjasnili, i smirili cijelu situaciju. Pozdrav.’
Ovo mi je poslala upravo miami. Ceba brokeri ostaju najprofesionalnija ekipa[emo_palacg].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Ako vam treba usluga dokapa mogu vam i ja dati dio svog prava na dokapitalizaciju CEBA-R-B po 10 kn. Možete uzeti do iznosa od milion kn.

Čemu onda kupovati iznad 10 kuna kad nam vi nudite najpovoljnije. No kad se nove dionice pojave na burzi bojim se da će ih biti i ispod 10 kuna a kupca nema.

Nove se dionice izdaju pod oznakom CEBA-R-B… i kao ni one izdane prije njih koje su se placale po 200 kuna nisu ukljucene u trgovanje na zse..bar za sad. Kupit ih po 10 kuna moze samo 31 dionicar..(ukljucujuci fondove , banke i J&T) Koliko ce ih se kupit ..uplatit..to tek trebamo saznat. U svakom slucaju mislim da ce te dionice tesko ikad doci na burzu. A komentar na dosadasnja dogadjanja je nepotreban..osim da saznajuci sva dogadjanja mozemo biti sretni da banka uopce jos i postoji..a “crni” dani bi trebali bit iza nas.

Pozdrav

svi smo mi Crobex



Centar banka – danas se oglušila na moj zahtjev za isplatom gotovine …?!

Zašto? Račun je blokiran- nema novca ……????

KOJI BROKERI SU PREŽIVJELI ???

Kako mogu ne isplaćivati novac koji dioničar položi na račun za kupnju? Što se dešava sa bankom i njihovim brokerajom, ovo ne sluti na dobro.
[/quote]

ja tamo ne bi bicikl naslonio, a kamoli pare drzao. nakon svega napisanog o toj ‘instituciji’ cudi me da jos ima naivaca koji preko njih rade…

jos dan danas iskacu reklame preko google ads o super kamati u CEBI (pojacano slikom presretne kasice prasice koja se bezbrizno sunca u lezaljci).
pitanje za 1 mil. USD glasi:’sto radi regulator, odnosno HNB, koji je u nadleznosti ove problematike??’.

a kasnije linic kaze kako bi DAB morao isplatiti 500 mil. kn osiguranih stednih depozita i to koristi kao argument za 1. rundu dokapa po 20 puta vecoj cijeni nego u 2. krugu…

recite vi meni, tko je tu lud???

marsijanac




Centar banka – danas se oglušila na moj zahtjev za isplatom gotovine …?!

Zašto? Račun je blokiran- nema novca ……????

KOJI BROKERI SU PREŽIVJELI ???

Kako mogu ne isplaćivati novac koji dioničar položi na račun za kupnju? Što se dešava sa bankom i njihovim brokerajom, ovo ne sluti na dobro.
[/quote]

ja tamo ne bi bicikl naslonio, a kamoli pare drzao. nakon svega napisanog o toj 'instituciji' cudi me da jos ima naivaca koji preko njih rade…

[/quote]
Još kad biste samo pojasnili vezu dokapa cebe i njihovih brokera, onako paušalno, kao i do sada.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.



Ako vam treba usluga dokapa mogu vam i ja dati dio svog prava na dokapitalizaciju CEBA-R-B po 10 kn. Možete uzeti do iznosa od milion kn.

Čemu onda kupovati iznad 10 kuna kad nam vi nudite najpovoljnije. No kad se nove dionice pojave na burzi bojim se da će ih biti i ispod 10 kuna a kupca nema.
[/quote]

Dali će biti iznad ili ispod 10 kn to će se tek vidjeti, sve jemoguće. To prvenstveno i dugoročno ovisi o načinu vođenja banke od strane J&T, o pripajanju Vabe itd. Ove nove dionice se i onako neće pojaviti na burzi ali ipak dogoditi će se razvodnjavanje.





Centar banka – danas se oglušila na moj zahtjev za isplatom gotovine …?!

Zašto? Račun je blokiran- nema novca ……????

KOJI BROKERI SU PREŽIVJELI ???


Padobranac Lopina greškom uletio:
I te kako ima veze.
Novi vlasnik J3T je u portfelju fonda rizičnog kapitala teškog 3,6 mlrd EUR.
Dakle,CEBA invest je izvrstan poznavalac tržišta kapitala.A kako će poslovati
CEBA u segmentu investicija u prvom redu će ovisiti o strategiji većinskog vlasnika.Ako oni dodatno upucaju 75 mil kn u dokapitalizaciji tada mogu od
CEBE napraviti najbolju malu banku u Hrvatskoj-I što budu u većem postotnom vlasništvu banka bi ciljano mogla ostvarivati ekstra profit.
I zato mislim da nije mudro prodavati CEBA_R_A ,a naročito,na ispod Bv od minimalno 24,a ovisnosti o uspjehu zadnje dokapitalizacije.
Čeka nas još jedna dokapitalizacija.vjerovatno 75 mil .kn tj novih 7,5 mil dionica i daljnje smanjenje BV na minimalno oko 20.Tada bi trebalo biti maksimalno 20 mil dionica.
Možda tada uslijedi još jedna dokapitalizacija i to za CEBA-R-A sa kojima se za sada jedino trguje.
Ako budete htjeli prosipati po 10,kupaca će se naći radi potencijalno moguće
višestruke dokapitalizacije.
Med i mlijeko moguć,oprezno!!!!!!!

Kako mogu ne isplaćivati novac koji dioničar položi na račun za kupnju? Što se dešava sa bankom i njihovim brokerajom, ovo ne sluti na dobro.
[/quote]

ja tamo ne bi bicikl naslonio, a kamoli pare drzao. nakon svega napisanog o toj 'instituciji' cudi me da jos ima naivaca koji preko njih rade…

[/quote]
Još kad biste samo pojasnili vezu dokapa cebe i njihovih brokera, onako paušalno, kao i do sada.
[/quote]
Greškom pisao na krivom mjestu-vratite se

postojećim dioničarima je sasvim svejedno da li će dionica na burzi biti 10 ili 15 kuna kad je njihova imovina totalno obezvrijeđena. čak i ako se svi loši krediti naplate, to će koristiti isključivo onima koji rade dokapitalizaciju po 10 kuna

Što je s prodajom nema se snage ili nema volje?

New Report

Close