CEBA (Centar banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska CEBA (Centar banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kakva je ovo trgovina bila na ceba-r-a…?….bez "pripetavanja"….zse nekad ima cudna pravila..:))
Pozdrav

Ne sat je udrija točno u 13,00.
Pripetavanje se treba odrađivati prije 13 sati i kasnije dok ne padne zastavica.

A zašto ste kupovali po 200?
A zašto ste kupovali mačka u vreći?
A zašto ste kupovali,ako ne znate što kupujete?
Ili ako znate zašto ste kupovali,recite i prosvijetlite nas!

Kolega je da tocno u 13:00 ali do sad se dogadjalo da se cijene uskladjuje i par minuta nakon tog vremena…a pogotovo kad je vrijednosnica pod "prismotrom" sta god im to znacilo..pa pogledajte trgovanje i brojeve dionica…sve skriveni nalozi…a sekundu prije 13:00 samo ih je 50a bilo na ponudi iznad 200 kn da bi se u 13:00 prikazao ovakav promet…?
Inace ja je imam od 2007…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ovo čudo sigurno ulazi u redovno trgovanje.Naravno početkom srpnja.Sa ovakvim prometima možda i ubrzani ulaz u redovno
trgovanje!
Temeljni kapital 272 mil kn nakon dokapitalizacije.
Ako se prikljući i Banica temeljni kapital preko 500 mil kn,MCAP potencijalno preko 350 mil kn,tako da
bi CEBA mogla postati i fondovska dionica.
Oh,kako to gordo zvući!
Ne zaboravite da je od građevinara jedina fondovska dionica DLKV.

Imam pitanje:

Da je dokpitalizacija po 200 kn a pogotovo po 170 onda fond postaje većinski vlasnik 97000000/200=485000. Ima li to smisla? Šta misli Dragutin o tome?


Imam pitanje:

Da je dokpitalizacija po 200 kn a pogotovo po 170 onda fond postaje većinski vlasnik 97000000/200=485000. Ima li to smisla? Šta misli Dragutin o tome?

? kako da to naprave

Trenutno izdanih CEBA-R-A je 284 249 od kojih Heruc dd & holding drzi 165 639 ili 58 %…po kolegi santi fond ulazi sa 97 mil kuna koji ako je cijena dionice u dokapu 200 kn postaje vlasnikom 485 000 a heruc sa svojih 34 mil kuna novih 170 000.
Ukupan broj 284 249 + 485 000 + 170 000 daje nam 939 249 od kojih fond ima 485 000 ili 51% a heruc 335 639 ili 35,7 %…eto tako kolega Mr….ali smiju li to..?

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Prvi prilog na 3em dnevniku…Maras potpisao dokap…tip iz fonda gost u studiju ali bez konkretnih brojki vezanih uz dionice…u ponedjeljak bi uprava cebe ili zse trebali objavit detalje..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Stvara se mala banka s jakim pedigreom. Bit ce tu i Husa, a bome i Rusa, ako Mlećani ne pokvare slavlje [wink]

http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=377&cHash=e289e8e05b

Konacno je pocela konsolidacija malih banaka.Ovo mi slici na nastanak OTP i radnje koje su ranije napravljene kroz Dalamtinsku banku.

…dokapitalizacijom udio većinskog vlasnika Biondića pada sa 60% na ispod 20%…

Detalji će se vidit sljedeći tjedan, al u svakom slučaju dugoročno je to odlično rješenje za stabilnost banke, i njeno širenje. Mislim da je kupovina na ovim razinama povoljna i isplativa

New Report

Close