CEBA (Centar banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska CEBA (Centar banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prije desetak dana CEBA je poslala dioničarima "Obavijest o stanju na računu – 31.12.2011 – Dionički kapital"

Vrijednost u tom trenutku prikazana za CEBA-P-A dionicu 400 kn X broj dionica.
Tko to kuži? Ranije to nismo dobivali……Jel to osnovica za obračun dividendi?

Ja ovo nisam dobio hm.. ima li još netko da nije?

ja nisam

Možda su slali samo za P a ne i za R? Ja imam samo P.
Nije bilo nikakvog popratnog dopisa.

marcello

nije ništa došlo ,,možda povlaštene


Možda su slali samo za P a ne i za R? Ja imam samo P.
Nije bilo nikakvog popratnog dopisa.

Slali su i za R. Ja imam samo R dionice i dobio sam Obavjest.

Kupujem Cebu kad bude oko 97 kuna mislim da će se tad isplatiti, mada bi netko mogao napisati o poslovanju banke i planovima netko upućen.

Brzo će dokapitalizacija, pa će sve biti jasnije. Ja se za nju ne brinem, jedna od najjeftinijih banaka trenutno na tržištu

evo i dokapitalizacije 🙂

http://www.business.hr/kompanije/alternative-i-hbor-dokapitaliziraju-centar-banku

"….Ovaj bi tjedan trebao donijeti finalizaciju projekta dokapitalizacije Centar banke teške 97 milijuna kuna u kojoj bi trebala sudjelovati i država, saznaje Poslovni dnevnik.

Temeljni kapital Centar banke dokapitalizacijom će se povećati za više od 50 posto, a pregovorima između banke, države i fonda za gospodarsku suradnju Alternative private equity dogovoreno je da će jednaki dio novog kapitala uplatiti Alternative i Hrvatska banka za obnovu i razvitak……."

marcello

Super, očito po nominali, i vjerojatno se želi postići još jedna stabilna domaća banka oko koje će se okrupnjavati manje banke. HBOR je garancija toga

ako će biti dokapitalizacija po 400kn što to znači za postojeće dioničare?

novi dionicari ce upisati dionice po 138 kn, novi book ce biti 274 kn.

New Report

Close