Čak 74 udruge dobilo financijsku potporu za projekte usmjerene podršci roditeljstvu

Naslovnica Forum Komentari članaka Čak 74 udruge dobilo financijsku potporu za projekte usmjerene podršci roditeljstvu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Vrlo moralno …

Odurnog li babi- lona.. vidim ima i babolizaca..😁

Uglavnom ima tu baba kod mene neka valjda kasne 50te.. ima sad dečka cirka 45..

Nije da osuđujem, ali debil je već zapošljen na uređenju okoliša oko njene kuće.

 

Uglavnom baba me iritirala stanodavka valjda je htjela sex, Ali ja sam ipak samo poluteška kaegorija.. ičeka ona mene pred vratima i zovem ja policiju i ovi ne žele doć.. a da babi zveknem šamar u samoobrani  ja bi u zatvor.. sapienti sat

 

 

Gott ha

Hrvatica inače ne zna kako doći do sexa..

Jedna je tila nešto od mene i napravila čitav plan . Kao oću s njom na tečaj plesa.. pa mjesec dva tečaj pa kao idemo klizati na Šalatu.. itd.. pa ovo ono..

I nakon prvog sexa ako ne i prije u igri su kvalifikacije za brak..

Visina min. 180.. ten besprijekoran, kosa gusta i crna ( ili okrugla ćelava glava za plagiocefaličarke) Oči crne ili zelene.. mišićav ne mora bit, dosta da je vretenast zna plesati, pjevati i svirati gitaru../ ima vještinu socijalni status i lovu .

Brada poželjna gusta..

Ma Guardiol 😁

 

Za uspješnu borbu protiv baba, moramo razumijeti kako baba razmišlja, gdje živi i čim se hrani..

 

 

New Report

Close