BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kad će se odvdje odigrati nešto slično kao što se odigralo na drugim nelikvidnim dionicama tipa kaštelanski staklenici, valmar….

brže nego što misliš…
[/quote]

Misliš!?

Lako se to može..podići za 100 ili 200%…ali kako zainteresirati druge investitore?

http://www.nacional.hr/clanak/30203/konzum-vs-lidl-otvoreni-rat-trgovackih-lanaca

stari članak ali govori mnogo o RH. Mislim da trenutno LIDL reklamira neku cokoladu 100 grama, 2.79kn s pdv-om 🙂 naravno.

Koliko još treba transakcija pa da BZJK udje u redovan režim.Imam osjećaj da bi tu moglo biti frit frit skoro ko na KSST.Nemam dionice ali volim dinamiku pa zato pitam.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!




Kad će se odvdje odigrati nešto slično kao što se odigralo na drugim nelikvidnim dionicama tipa kaštelanski staklenici, valmar….

brže nego što misliš…
[/quote]

Misliš!?

Lako se to može..podići za 100 ili 200%…ali kako zainteresirati druge investitore?
[/quote]

Samo da udje u redovan režim pa da vidiš interesa………trenutno je ispod 1/20 booka…….

po dosadašnjem iskustvu 99% dionica je palo ulaskom u redovan režim. Ksst je nešto drugo

a na koliko bi ti da ti padne…….na pet kuna pa da umjesto jogurta kupis bzjk

ne bih više ništa, ja sam zbrisao na 115kn, a ušao na 120


Koliko još treba transakcija pa da BZJK udje u redovan režim.Imam osjećaj da bi tu moglo biti frit frit skoro ko na KSST.Nemam dionice ali volim dinamiku pa zato pitam.

to nema nikakve realne veze s cijenom dionice. zar je potrebno cekati redovni rezim ako je s 20 tis kn dovoljno pocistiti ove niske naloge? Ocito oni koji imaju mnogo kapitala ne zezaju se s burzom vec uzimaju sigurne rente, kamate, pokrecu vece poslove ili kupuju nekretnine itd…inace, pa free float u bzjk je smijesan u novcu, to luka modric od par plaća moze kupiti preostali udio u bzjk.





Kad će se odvdje odigrati nešto slično kao što se odigralo na drugim nelikvidnim dionicama tipa kaštelanski staklenici, valmar….

brže nego što misliš…
[/quote]

Misliš!?

Lako se to može..podići za 100 ili 200%…ali kako zainteresirati druge investitore?
[/quote]

Samo da udje u redovan režim pa da vidiš interesa………trenutno je ispod 1/20 booka…….
[/quote]
nešto mi nije jasno s tim neredovitim režimom.

bzjk i mnoge druge u posebnom režimu trgovine uvrštene su u redovito tržište, a obavijest na zse kaže ovako:

Anonimno, 26.05.2011. u 23:44
Dionice koje su uvrštene u Službeno i Redovito tržište, dionice za koje je sklopljen
ugovor s Članom za obavljanje poslova Specijalista te dionice koje ulaze u neki od
indeksa Burze uvijek se trguju u režimu redovite burzovne trgovine.
.

također, tamo piše kako dionica može "ubrzano" prijeći u normalan režim trgovine, ali ne piše kako može "normalno" prijeći u redovitu trgovinu

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Perčin Antun izlazi iz VLHO….možda želi ovdje pojačati poziciju.
Trenutno je osmi dioničar.

Ili će možda izaći i ovdje pa da dobijemo više slobodnih dionica za trgovinu.

Uglavnom win win situacija.

Ovdje će se brzo nešto preokrenuti.

Ovdje nema likvidnosti do jedno 500kn…

Malo je smješno da prema sadašnjim cijenama Bozjakovina vrijedi 3 milijuna EUR-a…..
Tu dugoročno ne možeš izgubiti.

New Report

Close