BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam razmišljao da dam ponudu za preuzimanje, ali po tržišnoj cijeni. Samo neznam jel ja to mogu?


Ja sam razmišljao da dam ponudu za preuzimanje, ali po tržišnoj cijeni. Samo neznam jel ja to mogu?

Ako tako stvari stoje,imate i potencijalnog partnera! [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


izgleda da je najbolje da moralic sve rasproda todoricu, ionako ce agrokor posjedovati skoro sve trgovine hranom u hrvatskoj. pa nek dila i belje i kutjevo i sve sto ima kroz konzum i kerum, tj tommy itd…dionicu bzjk bi mogla dici samo vrijednost kutjeva jer ne znam sto konkretno bzjk radi da podigne rezultate…pa jel mogu izaci malo u javnost s informacijama, nema nista..totalni silentio.

BZJK nije dionica s ogromnim FF pa nemaju kome dati info. meni, tebi, kiki i to je to od FF [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

dionicu bzjk bi mogla dici samo vrijednost kutjeva jer ne znam sto konkretno bzjk radi da podigne rezultate…

Treba više papat zobenih pahuljica od Božjakovine pa će rasti i vrijednost ove dionice 🙂

Ovo za preuzimanje se nezezam. Treba prvo pitati moralića bil on to prodo po 100kn. Treba nam samo oko 16 milijunčeka. Možda bude i banka htjela pratiti pa nam treba pola. Znači nas par mogli bi to preuzeti i vjerujem bolje poslovati od moralića.



izgleda da je najbolje da moralic sve rasproda todoricu, ionako ce agrokor posjedovati skoro sve trgovine hranom u hrvatskoj. pa nek dila i belje i kutjevo i sve sto ima kroz konzum i kerum, tj tommy itd…dionicu bzjk bi mogla dici samo vrijednost kutjeva jer ne znam sto konkretno bzjk radi da podigne rezultate…pa jel mogu izaci malo u javnost s informacijama, nema nista..totalni silentio.

BZJK nije dionica s ogromnim FF pa nemaju kome dati info. meni, tebi, kiki i to je to od FF [lol]
[/quote]

ne bih se iznenadio da moralic vreba iz prikrajka neke nove prilike u hrvatskoj il okolo, ali sto nam to znaci ako to ne bude bzjk. Nazalost prevelik udio covjek ima, pa nista od ponude…a zanimljivo je i koliko mu bzjk kao firma duguje (mislim par desetaka mil ili stotina mil kn…). Ma covjek lijepo okopava vinograde i vozi se u svom terencu, daje ljudima plaće…nisam uopce siguran koliko je nabrijan ne rezultate. Kupio si dvorce i imanje, pije skupa vina i vozi kola fina (kao dj krmak) (šalim se naravno, ne podcjenjujem covjeka koji je toliko postigao u poslu). Tako mi zobenih pahuljica, ima li ovo jos negdje da firma s TK 20 mil kn ima kapital firme cije je tk preko 150 mil kn? Mozda samo Mol…ispravite me. Stvarno Envere nije ok, ajde otkupi sve od nas po 300 kn…budi baja. tih par tis dionica po 300 kn, svega par mil kn…trebaju nam bozicnice..moze i uskrsnica. Ili cemo morati sami dizati, ali kako kad nemamo pojma kako se posluje, ima li bzjk u planu biti u plusu bez ktjv-a? itd. dakle, novogodisnja zelja: Enver Moralic saziva konferenciju i govori: Tesko se zivi znam, zato cu biti siroke ruke i evo, 300 kn za dionicu bzjk pa tko voli nek izvoli. Sto cu imam novca ko blata, pa volim ciniti ljude sretnima.

http://www.poslovni.hr/vijesti/un-upozorava-na-novu-krize-hrane-u-svijetu-i-skok-cijena-168868.aspx

http://www.index.hr/sport/clanak/daily-star-chelsea-nudi-sest-milijuna-funti-za-kranjcara/533326.aspx

nude 2 TK bozjakovine za malog niku kranjcara.

http://www.hnb.hr/tecajn/htecajn.htm

nije li to smijesno.

http://zse.hr/userdocsimages/financ/BZJK-fin2010-4Q-NotREV-N-HR.pdf

solidno. napredak, pretpostavljam radi ratarstva, ne zbog vinogradarstva i vinarstva.


Ovo za preuzimanje se nezezam. Treba prvo pitati moralića bil on to prodo po 100kn. Treba nam samo oko 16 milijunčeka. Možda bude i banka htjela pratiti pa nam treba pola. Znači nas par mogli bi to preuzeti i vjerujem bolje poslovati od moralića.

Nažalost bojims e da će Božjakovinu preuzeti odvjetnik koji vodi ostavinske rasprave…….
E sad da li će vas Enver spomenuti u oporuci doista ne znam [lol]

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

enveru je inace sve ovo samo dobra zabava, a mozda i da upuca malo novca iz nafte u nesto…?? to je moj dojam. A s 83% kutjeva nema zime za dionicare bzjk.


enveru je inace sve ovo samo dobra zabava, a mozda i da upuca malo novca iz nafte u nesto…?? to je moj dojam. A s 83% kutjeva nema zime za dionicare bzjk.

Nema zime,ali nema ni dividende,ni nikakvog pomaka cijene,pa ne vidim baš puno dobroga za nas koji smo već duže unutra..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close