BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"neki naivac skočio na 130" ??????

http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=BZJK-R-A

1449 kn max cijena.

mislim da gradjani RH imaju dovoljno svijesti da se takvi pokloni podobnima ukoliko dodje do njih, objave u medijima, a ovdje ne vidim razlog zasto bi drzava prodavala. ako uopce prodaju to je nečuveno. hrana je buducnost.


"neki naivac skočio na 130" ??????

http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=BZJK-R-A

1449 kn max cijena.

mislim da gradjani RH imaju dovoljno svijesti da se takvi pokloni podobnima ukoliko dodje do njih, objave u medijima, a ovdje ne vidim razlog zasto bi drzava prodavala. ako uopce prodaju to je nečuveno. hrana je buducnost.

Kad sam napisao naivac.mislo sam čisto tehnički.
Znam da je dionica bila toliko jer sam stalno trejda u njoj.
i BV je 877 tako da je ovo sigurno dobra kupnja za dugoročnog investitora,Ali ovdje se vjerovatno radi o trejderu koji je vidio da je dionica šuplja na asku.
Smatram da je napravio dobar posao iako je mogao proći i na 110 -120.Ako se pojavi jači kupac onda je i 150 jeftino pa i 200 jeftino.
Moja isprika nestrpljivom "naivcu".

Koleg. prodal sa im na vrijeme prije pada Đakovačku vinariju.Ovdje morate čekat do ulaska u EU,po mojoj procijeni ova dionica nije zavas…drugarski savjet. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

za koga jest ova dionica? sto tocno mijenja ulazak u EU?


za koga jest ova dionica? sto tocno mijenja ulazak u EU?

Ovu dionicu mogu spasiti samo dioničari.Ni Moralić, ni EU.
Sretni vlasnici koji su se krcali na 110 do 120 ,nakon izlaska onih koji su morali izaći, se zadovoljavaju sa cijenom od 130 i više i izlaskom sa minimalnim dobitkom.
Ako nam je to malo,a meni jeste s obizorom na BV od cca 900 kn bilo bi neophodno da
se postavimo i na kupnji.Ovu dionicu možemo oživiti samo mi koji smo unutra.

Drugi dioničar je HFP sa 8,20% i 16.816 kom.
Da li su ovo dionice rezervirane za bivše vlasnike ili će biti javna dražba.
Postoji mogućnost da se na javnoj dražbi startna cijena bude i tromjesečni prosjek,ali i zadnja cijena,te bi zainteresirani kupci mogli početi i rušenje ove dionice,kako bi se budućeg paketa
dočepali što jeftinije.Naš jedini pravi odgovor bi trebao biti da kupimo što više tih jeftinih dionica
ako se budu davale jeftino i da počmemo trgovati što bliže BV tj 900 kn.Ha,ha,ha…
Ma šalim se ,ja bi se zadovoljio i na 200.
Brzih 67% bi me zadovoljilo.


Brzih 67% bi me zadovoljilo.

zašto ne, i tako ovu dionicu (kao i ELPR,a prije toga DKVS) prodaju uglavnom forumaši jedan drugome po teoriji veće budale. šteta da se taj zadnji nikada ne pohvali na kraju pa da ga bar počastite pićem [bye]

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!

Kol lopina puno uspjeha ja sam se bacio na kupovanje nekretnina,ipak imaću kamen more maslinu,ovako bojim se samo papir…. [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Kol lopina puno uspjeha ja sam se bacio na kupovanje nekretnina,ipak imaću kamen more maslinu,ovako bojim se samo papir…. [bye]

Kolega, mislim da još nije pravo vrijeme za nekretnine…jer njima će se u narednih 6-12 mjeseci dogoditi ono što se dogodilo dionicama prije 2 godine.

kolega lopina kako komentirate izvješće

kako tumacite da je ht u zadnje 3 godine isplatio 368 trzisnih kapitalizacija bzjk na trenutnoj cijeni…hm..ht isplatio 7,664 milijardi kuna a tk bzjk svega 20 mil kn. Obzirom koliko bzjk obradjuje povrsina, a i to koliko obradjuju kroz kutjevo ispada da bi ht kroz 7-8 godina mogao isplatiti toliku dividendu koja bi pokrila vrijednost TK poduzeca na 100% kopna RH. Kada bi svo kopno Hrvatske bilo angazirano u poljoprivredi tipa Bzjk i kutjevo, ht bi to kroz dividende pokrio za 8 godina…..zanimljivi efekti trzista i pokusaja pronalaska realnih vrijednosti…

http://www.poslovni.hr/vijesti/ratari-za-stete-mozda-dobiju-pola-od-onog-sto-traze-155957.aspx

kako bzjk stoji po ovom pitanju?

izgleda da je najbolje da moralic sve rasproda todoricu, ionako ce agrokor posjedovati skoro sve trgovine hranom u hrvatskoj. pa nek dila i belje i kutjevo i sve sto ima kroz konzum i kerum, tj tommy itd…dionicu bzjk bi mogla dici samo vrijednost kutjeva jer ne znam sto konkretno bzjk radi da podigne rezultate…pa jel mogu izaci malo u javnost s informacijama, nema nista..totalni silentio.

New Report

Close