BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://vinarija.com/vinari/vinari/161-moralic-podigli-smo-kutjevo-a-oni-nam-oteli-1950-hektara.html


ovo je jedna od najjeftinijih dionica na ZSE. jedino je JDTC jeftinija (0,2 booka) – naravno, gledamo samo one koje savršeno posluju.

"Jeftino" se moze promatrati iz vise uglova ili vam kuteva. Jeftino ce biti onda kad se na tome zaradi. Ja sam uzeo jos 8 kom danas. "Savršeno" poslovanje? Kako je Moralić izjavio, bit ce ovdje jos teskih pregovora i reorganizacije itd…

Whats the diferents? [thumbsup]

današnja trgovina 63 dionice, od toga najveći paket sadrži 31 komad…kupnja nam se malo podigla i sada iznosi 113kn, ali dali se to uopće može nazvati kupnjom kad netko kupuje 14 komada

mislim da bi sa nekom malom dividendom ova dionica postala puno likvidnija

BOŽJAKOVINA D.D./REDOVNA DIONICA BZJK-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. MORALIĆ ENVER 162.178 79,12 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 16.816 8,20 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. PBZ D.D. 2.926 1,43 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – 310
4. PBZ D.D. 2.738 1,34 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. CENTAR BANKA D.D. 2.355 1,15 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. BILOKAPIĆ DRAŽAN 1.167 0,57 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. LAUC GORDAN 554 0,27 Osnovni račun OSIJEK, HRVATSKA
8. VRANJEŠ DANIEL 540 0,26 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA + 4
9. PARTNER BANKA D.D. 390 0,19 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. RAVLIĆ ŽELJKO 354 0,17 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 92,70

Prošlo 1610 komada a u top 10 završilo dosad 30 komada, kupuju samo mali ulagači koji nisu u top 10 i to više njih…

Štednja je mudrost trošenja.

sto mislite do kada ce HFP drzati dionice bzjk-r-a? Zemlja je drzavna, pod koncesijom, a HFP ima 16 i nesto tis dionica? Ima li Moralic jednog dana kvalitetne nasljednike s idejama? Ja vjerujem da ima. Mozda kada bi se oslobodilo malo dionica za neki drugi fond, isla bi cijena gore..no dobro vec ovo sada ce rasprsiti dionice na vise malih investitora sto nije lose za likvidnost.

molim Finju da se vrati s onim nalogom na prodaji 2500 iljade komada
znam da su kupovali tamo neđe na 900 iljadu kad i ja
evo sam sluša premjerku i skucao par sto iljada da utučem u bozjakovinu pa kud puklo puklo

evo sam se odreko novog mercedsa jer kad premjerka kaže kreni – svi u jedan stroj

Postanite Eu-robovi

samo neka cijena ostane takva do T-comove dividende

Rekao sam vam da je ovom što prodaje sila. Spušta lagano cijenu. Postavite se na oko 90kn, to je dobra cijena.


Rekao sam vam da je ovom što prodaje sila. Spušta lagano cijenu. Postavite se na oko 90kn, to je dobra cijena.

Ovo već postaje interesantno.Danas je na 105 bilo 1.000 i više komada.Prodavač se nije spustio iako mora izaći.
Mislim da je ovo PBZ invest,kao i na ELPR.Ovdje je spustio sa 120 na 115,a na ELPR sa 49 na 45 i sada na 40.
Izgleda da ne da niže.Sutra se nadam da ću uštiniti malo bzjk.Neću čekati 90 ili 100.Moga bi ostati bez ičega.

sutra ću i ja malo dodati (oročiti) od ovog jadnika na prodaji u svoj dugoročni portfelj…nek stoji, zadnje sam kupio na 155 kn, tako da mi je ovo solidan diskont.

New Report

Close