BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A idemo onda nabiti prosjek u ta 3 mjeseca. [angry] Nema prostora za paniku,tko neće ne mora biti isplačen po toj smiješnoj cijeni.Ova dionica i tako je dugoroča investicija
(3-5 godina).Tko kaže da je neće opet uvrstiti kroz godinu-dvije pa onda krene trgovanje po soma kuna u startu. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Istu stvar je napravio VLHO prije par dana. Tko je sljedeci? Super za male dionicare. Doista ohrabrujuce. Gdje god postoji vecinski vlasnik (75% ) postoji opasnost odlaska s burze i isplate po ovim mizernim cijenama.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Postoji velika mogućnost da Božjakovina d.d., prijeđe u d.o.o., i onda nam dionice neće vrijediti više ništa. Ovo o nabijanju prosjeka bi bilo OK, ali radi ovog prvog napisanog to je rizično.
Ja sam unutra sa malom količinom koju sam puno platio, pa ću reskirati.
Kad sam popušio toliko love na toj dionici, onda da sad prodam za neku siću.
NE DOLAZI U OBZIR. Radije ću popušit sve nego da to sad nekom poklonim!!!!!!!!!!!!!!

Neki puta nije loše biti udjelničar. Inače, g. Moralić je u poodmakloj dobi, a dionice glase na njegovo ime.


Postoji velika mogućnost da Božjakovina d.d., prijeđe u d.o.o., i onda nam dionice neće vrijediti više ništa. Ovo o nabijanju prosjeka bi bilo OK, ali radi ovog prvog napisanog to je rizično.
Ja sam unutra sa malom količinom koju sam puno platio, pa ću reskirati.
Kad sam popušio toliko love na toj dionici, onda da sad prodam za neku siću.
NE DOLAZI U OBZIR. Radije ću popušit sve nego da to sad nekom poklonim!!!!!!!!!!!!!!

Upravo bih to napravio da sam na mjestu Rusa.Sa miljom kuna digao bih prosjek na 1000 kn.Pa nek onda isplačuju po prosjeku, [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]U slučaju prelaska u d.o.o bivši dioničar ima pravo na naknadu u postotku svoga udjela u vrijednosti firme.Možda je prerano o tome razmišljati ali čini mi se da bi u tom slučaju iznos obeštečenja bio puno veći jer se procjenjuje stvarna cijena firme.U svakom slučaju treba još dodatno proučiti zakon o d.o.o.Kao što rekoh i prije ova dionica je za penziju i treba pričekati par godina,bez obzira na burzi ili van nje.

Poštovani gosp. Rick!
Možete nam to malo sa udjelničarstvom malo opširnije objasniti, s obzirom da ima ljudi koji su zapeli
u ovoj dionici i nije im baš do pjesme kad su čuli za povlačenje s burze dionica BZJK-RA.

o čemu vi govorite momci? vidim ja da hoćete jeftino kupovati. pa neće biti izlaska s burze nego samo prelaze u nižu burzovnu kotaciju. daj prije kupovine prve dionice pročitajte pokoju knjigu ili zakon. nema puno …

...povijest se ponavlja...

Nisam rekao da odlaze s burze vec postoji opasnost odlaska.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Nisam rekao da odlaze s burze vec postoji opasnost odlaska.

iako imam zakon o trgovačkim društvima i o tržištu kapitala u malome prstu, opet se pitam da nešto ipak nisam propustio čitajući ih stotinama puta? reci, kako bi to oni otišli s burze. što uopće znači otići s burze. može se otići s uređenog tržišta, a što se tiče promjene oblika društva u d.o.o. , to ne ide baš samo tako, a i tu bi se usosili sa hrpom malih udjelničara koji bi mogli sabotirati svaku skupštinu do smrti moralićevih unuka. dakle…pojasni kakva je to opasnost i kako se to može otići s burze. oni ionako sa svojim dionicama nisu na burzi nego smo tu mi koji ovom dionicom trgujemo.

...povijest se ponavlja...

to znači da prelazi u MTP?
jel netko ima info ili dobru pretpostavku zbog čega?

iako sam kupio malo po dosta niskoj cijeni i mislim držat dugo malo me frka da ne bude kao s GFZK
kupnja:99,00 prodaja: 700,00 … pa ti prodaj …



Nisam rekao da odlaze s burze vec postoji opasnost odlaska.

iako imam zakon o trgovačkim društvima i o tržištu kapitala u malome prstu, opet se pitam da nešto ipak nisam propustio čitajući ih stotinama puta? reci, kako bi to oni otišli s burze. što uopće znači otići s burze. može se otići s uređenog tržišta, a što se tiče promjene oblika društva u d.o.o. , to ne ide baš samo tako, a i tu bi se usosili sa hrpom malih udjelničara koji bi mogli sabotirati svaku skupštinu do smrti moralićevih unuka. dakle…pojasni kakva je to opasnost i kako se to može otići s burze. oni ionako sa svojim dionicama nisu na burzi nego smo tu mi koji ovom dionicom trgujemo.
[/quote]

Nemam zakon u malom prstu ali vidim sta se dogada na VLHO.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

ma što se to događa na vlho? daj nama debilima pojasni…ako vam se žuri, tu je plavi oglasnik pa izvolite i prodajte dionice putem oglasnika. tko nije u stanju pročitati 10 članaka zakona, i dio pravila burze, taj je zaslužio da popuši zadnju kunu na burzi. čitajte, educirajte se, umjesto šopingiranja po dućanima.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close