BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad će više taj izvještaj za 3Q kolege ??? Imam novac za kupnju ali ipak želim vidjeti rezultate. [thumbsup] Mada im je Graševina fantastična. Trebalo bi je okititi kao Hrvatski superbrand. [proud]

Pa rezultati se vide. Evo sada je i Dakovacki podrum tu, jos malo pa mozda uleti i neko iznenadenje jer vidim da Envera svrbi lova, ali mu za sada nejde za rukom ni po Bosni, ni po Dalmaciji koliko vidim, ni po Crnoj Gori ide sve juznije…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Nisam znao, sorry. Idem onda zvati brokera. Ovim tempom BZJK izlazi iz posebnog režima pa će kasnije biti teže povoljno kupiti. [thumbsup]

Moj rođak iz Austrije, koji se bavi poljeprivredno-prehrambenim proizvodima potvrdio mi je da je cijena polj. zemljišta porasla 4 puta nakon ulaska Austrije u EU. [wink]

Sve će to na 0,1 book !


Moj rođak iz Austrije, koji se bavi poljeprivredno-prehrambenim proizvodima potvrdio mi je da je cijena polj. zemljišta porasla 4 puta nakon ulaska Austrije u EU. [wink]

Imate kakve konkretne brojke kolega mozda?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

http://zse.hr/default.aspx?id=22632

čemu jedinica za prenošenje informacija!? [lol]

Nije loše uopće. Nadam se da će zainteresirani investitori sada vidjeti sve potencijale ove dionice. Naravno i rizike… Transparentnost je sad ipak na razini, što je odlično. Ja očekujem da dionica početkom 2009.g. iziđe iz posebnog režima trgovine jer će likvidnost porasti zbog ulaska u JDD. Tko se odluči za poljoprivredno-prehrambeni sektor, mislim da teško može fulati ako po ovim cijenama uzme ovu dionicu, pogotovo ako ima volje čekati ulazak u EU.
Fima ima oko 2 mjeseca za izlaz, svi zaboravljamo na to, a kako Hanfa ne želi mijenjati pravilnik, možemo gotovo biti sigurni da će Fima izaći. Ne bih se okladio da neće u ovom periodu pokušati naći kupca, i to takvog da ne mora izlaziti s gubitkom (ulazili su negdje na 500). Možda će Rusi iz Hansabanke biti zainteresirani da povećaju svoj udio… (samo špekuliram, molim vas, uzmite sve ovo sa rezervom). Pozdrav.

[cool] [wink]

Kad će izvještaj 3q ?
Ne mogu kupovati bez izvještaja, mada se priča da je kvartal bio odličan.

Sve će to na 0,1 book !


Nije loše uopće. Nadam se da će zainteresirani investitori sada vidjeti sve potencijale ove dionice. Naravno i rizike… Transparentnost je sad ipak na razini, što je odlično. Ja očekujem da dionica početkom 2009.g. iziđe iz posebnog režima trgovine jer će likvidnost porasti zbog ulaska u JDD. Tko se odluči za poljoprivredno-prehrambeni sektor, mislim da teško može fulati ako po ovim cijenama uzme ovu dionicu, pogotovo ako ima volje čekati ulazak u EU.
Fima ima oko 2 mjeseca za izlaz, svi zaboravljamo na to, a kako Hanfa ne želi mijenjati pravilnik, možemo gotovo biti sigurni da će Fima izaći. Ne bih se okladio da neće u ovom periodu pokušati naći kupca, i to takvog da ne mora izlaziti s gubitkom (ulazili su negdje na 500). Možda će Rusi iz Hansabanke biti zainteresirani da povećaju svoj udio… (samo špekuliram, molim vas, uzmite sve ovo sa rezervom). Pozdrav.

[cool] [wink]

evo spekulacije:
500×2 – 700= 300 kuna po dionici.. mislim da su prodali oko pola po 700? no mislim da posto su drugdje u gubitku i po 70% da je iluzorno ocekivati da ce ovdje izaci s nulom.. no to je samo spekulacija.. po mome su bzjk i ktjv najbolje firme na ovim prostorima.. jedino je freefloat i vlasnicka struktura zeznuta.. kome se ne zuri vjerujem da jednog dana kada se sve skupa bude prodaavalo ece biti ispod 2000.. AKO

voit Ime munaa, Alien

Koliko još može FIMA izdržati s obzirom na situaciju na tržištu.

Trebala bi izaci do 31.12.08 zar ne?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

New Report

Close