BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo i ja jednu stotku.

P.S. Danas jedva došao do graševine. Penzioneri navalili kao zvijeri. Kad im inače dolazi penzija ??? [sealed]

Ma butelja uvijek imas, ne kupuju oni to kvalitetno vino. Iako je od nase BZJK-KTJV sve kvalitetno.
Sto mislite kakav je plan Moralica? Sto je sljedece na meti za preuzimanje?
Meni se cinida je njemu prije EU plan sto vise to rasiriti. U onom gore clanku se spominju zemlje istoka, Srbija i sl.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

dečki o čemu vi to?
jučer nakon pada od 20% na kupnji nije bilo niti jednog naloga, kakva kvaliteta, kakve nove akvizicije , tko će ovo podignuti?
ovdje se jednom zaradilo , nekako mi se čini prvi i zadnji put ,to ne znači da je cijena dinoce realna ili visoka , ali opet ponavljam tko će ovo podignuti do 1000 ili 1500 kuna?

************************* Soldi su vajka va modi *************************

Koliko sam ja shvatio, Moraliću je želja i nakana upotpuniti vinarski biznis proizvodnjom nekog dobrog crnog (crvenog) vina, a toga ima po južnoj Srbiji, Makedoniji, Crnoj Gori… Što naumi to (obično) i realizira.

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!


Evo i ja jednu stotku.

P.S. Danas jedva došao do graševine. Penzioneri navalili kao zvijeri. Kad im inače dolazi penzija ??? [sealed]

Što si počeo drukat na Božjakovini. Nema tu kruha dok je Moralić živ. Nema dividende, nema kupaca za dionice. Tko će tu čekati 10 godina?


dečki o čemu vi to?
jučer nakon pada od 20% na kupnji nije bilo niti jednog naloga, kakva kvaliteta, kakve nove akvizicije , tko će ovo podignuti?
ovdje se jednom zaradilo , nekako mi se čini prvi i zadnji put ,to ne znači da je cijena dinoce realna ili visoka , ali opet ponavljam tko će ovo podignuti do 1000 ili 1500 kuna?

Istina da fali bida,ali na svim manje likvidnim dionicama je takva prica sada. Ljudi vide prilike u nekim vise likvidnim dionicama (IGH,ATPL,ADRS i sl.)
Ali brzo ce bid biti tu i brze nego sto mislite. A za skok na 600kn mislim da je dovoljno dva dana, s obzirom da nitko ne zeli prodati na ovim cijenama.
Pad od 600 na ovih 325 kn se dogodio na prometu od 150.000 kn, sto je zaista smjesno i niti ne mozemo skoro reci da je pad, jer to je 400 dionica cca.

@pucirep

Da i ja mislim da kod njega vrijedi da tiha voda brege valja…jer kada on nesto naumi to ostvari,ali ne kao Todoric na sve moguce buisnee.hrovee objaviti spekulantsku vijest o nekom preuzimanju. Kod Moralica,samo dode kada je gotova stvar, a onda je kasno…za neke.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Što si počeo drukat na Božjakovini. Nema tu kruha dok je Moralić živ. Nema dividende, nema kupaca za dionice. Tko će tu čekati 10 godina?
[/quote]

http://www.jutarnji.hr/novac/vijesti/clanak/art-2008,10,17,banke_brodari,137341.jl
Nigdje situacija nije bajna,a tko ce ovdje cekati 3-4 god.?
Sve je to relativno i brzo se promjeni tako da…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Mislim da je ova dionica stvarno jeftina. Čim mi stigne novac od INE stavljam nalog na kupnju ! [smiley]

Sve će to na 0,1 book !


Mislim da je ova dionica stvarno jeftina. Čim mi stigne novac od INE stavljam nalog na kupnju ! [smiley]

ima i drugih uz ovu jeftinih,ali ovdje su i fundamenti u igri
trebamo doci u pozornost


Mislim da je ova dionica stvarno jeftina. Čim mi stigne novac od INE stavljam nalog na kupnju ! [smiley]

O ovome pricate kolega!?!?
325,00 10
250,00 27
120,00 100
113,00 30
112,00 120

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


dečki o čemu vi to?
jučer nakon pada od 20% na kupnji nije bilo niti jednog naloga, kakva kvaliteta, kakve nove akvizicije , tko će ovo podignuti?
ovdje se jednom zaradilo , nekako mi se čini prvi i zadnji put ,to ne znači da je cijena dinoce realna ili visoka , ali opet ponavljam tko će ovo podignuti do 1000 ili 1500 kuna?


Tržište i elementarna matematika – pričekajmo FI za Q3 i službeni ulazak u JDD. Mislim da je proizvodnja hrane (i pića) djelatnost koja među zadnjima osjeća posljedice krize i recesije. Ima jeftinih dionica i u sektoru turizma pa tko voli nek izvoli [thumbsup]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

Po nominali dajete bzjk, suludo… opravdano jedino ako vam je ne daj bože trebalo za lijek.
Otprilike smo na 0.25-0.3 Bv, izračunajte koliko bi dobili po dionici kad bi firma trenutno bila likvidirana. Zadnji veći promet je bio na 900 kn, a iz priloga možete vidjeti malo kretanje cijene i koliki su prometi bili u igri na kojim cijenama. Ova sadašnja cijena izgleda presmiješno. [sealed]

New Report

Close