BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i još je ženska dodala da jedan dio ne bi smio van firme nego samo na uvid pa da mora smislit kak da to napravi il kaj već… [lol]

uglavnom sve zanimljivije, mistično i intrigantno ko uvijek! [lol]

baš sam sinoć razmišljao malo opet o bzjk. po 500 kn tkap je oko 100 miliona kuna, tj. P/E između 2 i 3 negdje.. i normalno sjetio sam se naše pametne hanfe po kojoj će biti u redu da to naši fondovi kupuju kad tkap bude milijardu kuna, ali dok je cijena ovakva pravilnik kaže da se to mora prodati..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ovdje ne mogu skviz aut napravit, neće otić s burze, fondovi koji izlaze ako i moraju po tom presmiješnom pravilniku nemaju više skoro pa niš dionica…

jedino ak kutjevo propadne, onda ću se zabrinut, u međuvremenu vjerojatno i neš sitno dokupim!

wunder kakav si ti to druker…
a nisi napisao nista o djakovackim vinogradima… [yawn] [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

kaj je i to u vlasništvu? [lol]


kaj je i to u vlasništvu? [lol]

sinoć objavili u drugom dnevniku, a tebi kao suvlasniku nisu ništa rekli [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

u pm uskoro cu moci kupovati jedino vino od moralica ili od todorica…. [angry]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Sad mi je jasnije zbog čega nitko nesmije vidjeti FI Božjakovine.

Izvod iz "Pravilnika o tajnosti podataka obrane":

vorda, 22.07.2008. u 17:45
Članak 6.

Stupnjem tajnosti »VRLO TAJNO« klasificiraju se podaci čije bi neovlašteno otkrivanje nanijelo nepopravljivu štetu nacionalnoj sigurnosti i vitalnim interesima Republike Hrvatske, a koji se odnose na obrambenu sposobnost i to osobito sadržani u:
1. Planu obrane Republike Hrvatske
2. Planu obrane Ministarstva obrane
3. Planu uporabe Oružanih snaga
4. Planu strateškog elektroničkog izviđanja
5. planovima obrane ostalih nositelja obrambenih priprema
6. studijama i raščlambama o mogućnostima proizvodnje naoružanja i vojne opreme u pravnim osobama u miru i ratu
.
16. FI Božjakovine d.d.
17. FI Montmontaže d.d.

[lol] [lol] [lol]


Sad mi je jasnije zbog čega nitko nesmije vidjeti FI Božjakovine.

Izvod iz "Pravilnika o tajnosti podataka obrane":

giga, 22.07.2008. u 19:47
Članak 6.

Stupnjem tajnosti »VRLO TAJNO« klasificiraju se podaci čije bi neovlašteno otkrivanje nanijelo nepopravljivu štetu nacionalnoj sigurnosti i vitalnim interesima Republike Hrvatske, a koji se odnose na obrambenu sposobnost i to osobito sadržani u:
1. Planu obrane Republike Hrvatske
2. Planu obrane Ministarstva obrane
3. Planu uporabe Oružanih snaga
4. Planu strateškog elektroničkog izviđanja
5. planovima obrane ostalih nositelja obrambenih priprema
6. studijama i raščlambama o mogućnostima proizvodnje naoružanja i vojne opreme u pravnim osobama u miru i ratu
.
16. FI Božjakovine d.d.
17. FI Montmontaže d.d.

[lol] [lol] [lol]
[/quote]

To je po isitni radeno za majke mi ili?

[tongue]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

po kojem to zakonu firma mora imati najmanju trzisnu kapitalizaciju milijardu kuna misli da je to netocno i da je prava cijena 750miliona kuna


Čekam da mi pošalju materijale za skupštinu, načuo sam neke priče oko kupnje Đakovačkih vina ali iz nepouzdanih izvora.

živa istina. [wink]

Tvrtka Đakovačka vina jučer je prodana poznatom poduzetniku Enveru Moraliću, odnosno Kutjevu d.d. iz Kutjeva. Ta je vinarska kuća postala vlasnikom više od 97 posto Đakovačkih vina. Kupoprodaja je obavljena u Zagrebu, a vrijednost transakcije se ne otkriva. Direktor Đakovačkih vina Josip Garvanović izjavio je da je prodaja te poznate vinarske tvrtke uvjetovana procesima okrupnjavanja svih djelatnosti u Hrvatskoj, pa tako i vinarstva.
– Procjenjujem da će u sljedeće dvije godine ovdje postojati samo dvije jake vinarske tvrtke, to će biti Agrokor i Kutjevo koje osim Đakovačkih vina pokazuje interes još za neke vinarije. Od sedam vinarija u Slavoniji, ostale su samo tri koje rade samostalno – Erdut, Feravino i Orahovica, pitanje je samo vremena kada će i one postati dio velikih vinarija, rekao je Garvanović, dodavši da je Kutjevo procijenilo da ima velikih ekonomskih rezona da se spoje dva vrlo poznata branda – kutjevačka graševina i đakovački rizling, kao dva dominantna vina na hrvatskom tržištu s područja kontinentalne Hrvatske. – Đakovačka vina imaju 380 hektara vlastitih vinograda, u zadnje četiri godine ovdje je podignuto 280 hektara nasada u kooperaciji, to je 660 hektara vinograda koji godišnje rode u prosjeku 700 vagona grožđa ili pet milijuna litara vina. S obzirom na mladost ovih vinograda, neminovno je da Đakovačka vina moraju raditi u sljedećih 20-tak godina, rekao je Garvanović. Đakovačka vina i nakon prodaje poslovat će kao samostalna tvrtka.

U Đakovu se odavno o ovome pričalo, nisam vjerovao da je istina!

čudni se ovdje sveci slave....

New Report

Close