BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad je skupština?


Dobio sam neke informacije o bzjk:
1. konsolidirano bi trebalo biti gotovo ovih dana, tako da ako ste ga prije tražili nisu vam ga ni mogli dati
2. imali su nekoliko sastanaka u hanfi oko uvrštenja u jdd, hanfa je imala neke prigovore koji nisu u potpunosti otklonjeni što je i rezultiralo odbijenicom, međutim sa konsolidiranim izvješćem za 2007 gdje su otklonjeni problemi, uvrštenje ne bi trebalo biti problem
3. ja ću se prijaviti za skupštinu a vjerojatno i otići ako nešto ne iskrsne, pa ću postati dokumente koje dobijem

Kolega ima li nekih novih informacija, jer ovdje doci do informacije je umjestnost!
Hvala

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Čekam da mi pošalju materijale za skupštinu, načuo sam neke priče oko kupnje Đakovačkih vina ali iz nepouzdanih izvora.

nigdar ni bilo da ni nekak bilo

@ giga

nije umjetnost, nego treba otić po materijale!

a to što je ovdje većina uložila iz nepoznatih razloga i to im je teško je druga priča! [lol]

Još nisu gotovi materijali. wunder, ne bi ih dobio ni da si išao tamo.
Po zakonu su trebali biti gotovi 20.6. Evo sad već mjesec dana kasne…
Meni su rekli da će mi poslati na mail čim budu gotovi, i evo sad čekam kao i kolega gemišt.
[angry] [angry] [angry]

Ja sam iz Primorja pa mi nije bas zgodno, ali da sam blize skocio bi to pa bacio u pdf ili nesto. No dobro….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

meni rekli da su gotovi materijali, izvod iz konsolidiranog i ostalo također, da će mi sutra poslat (to ćemo vidjet [smiley]) i da nikakvih odlaženja s burze i sličnih gluparija biti neće!

tako da strpljen spašen, zadnje ozbiljne transakcije kojih se sjećam su bile 5000 komada po 900 kn i blok 3 milje po cca 1150 ak me sjećanje dobro služi, a služi…

uglavnom dojam nakon razgovora mi je ko da im nije u interesu prestat se bavit dioničarima! [smiley]

wunder je najpošteniji navlakač na forumu i ja vjerujem da je sve to istina šta on kaže.. ponukan njegovim postovima razmišljam da opet kupim malo bzjk koje sam svojevremeno imao 100njak komadof (to nije bilo tako lako ni skupiti..)

svejedno ću pričekati da se razriješi status oko JDD..
da ova firma vrijedi brutalno mnogo je činjenica.. jedino je pitanje gdje su tu mali dioničari, no to je pitanje svugdje..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

bas sam zamijetio kobnu gresku da mi wunder nije na listi prijatelja.. odmah saljem zahtjev za prijateljstvom..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

hvala kolega!

ne živim u zabludi da mogu manipulirat tržištem svojim pisanjima te pišem ono što stvarno mislim, znam il saznam…

rezultati i nagrade će valjda opet doć prema zaslugama, strpljenju i intuiciji…

ko ne zna i gubit neće nikad znat ni pobjedit!


aj nek neko nabavi materijale za skupštinu!

kaj sve ja moram!?!?! [rolleyes]


daj punomoć idem ja 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Evo oko materijala za skupštinu, upravo sam ih zvao i danas ili najkasnije sutra će mi poslati na mail ( barem su mi tako rekli ), spomenuli su izvješće uprave i izvadak iz revizorskog.

nigdar ni bilo da ni nekak bilo

New Report

Close